Як стати тренером Насті Каменських: "Утро Дома" з Андрієм Хомицьким

Андрей Хомицкий и Настя Каменских. Фото: Instagram

Андрій Хомицький — дворазовий чемпіон світу з бодібілдингу та персональний тренер українських зірок. Він, зокрема, тренує Настю Каменських і Влада Яму. Окрім того, Хомицький створив перший в світі фітнесклуб у форматі онлайн.

Як вдалося втілити таку ідею в реальність і чи складно тренувати зірок — розповів Андрій Хомицький в ефірі програми "Утро Дома".

Ведучі — Юлія Крапівіна й Анастасія Касілова.

— Як ви прийшли до того, щоб стати персональним тренером зірок?

— Якщо взяти конкретно ситуацію з Настею Каменських, то коли я її побачив у залі, зрозумів, що крім мене до неї ніхто не підійде. Тому що є момент страху, адже вона публічна людина.

— Як ви зробили так, що Настя Каменських почала вас слухатися?

— Я підійшов і сказав, що я знаю, як їй прийти до тієї форми, про яку вона на даний момент не може мріяти. У неї були ті ж проблемні зони, що й у інших дівчат. Всі ми однакові.

— Як ви потрапили у цю сферу?

— Я займався спортом, бодібілдінгом, готувався до змагань. І далі почав застосовувати свої знання, принципи на клієнтах.

Я полетів у Америку, в Майамі, щоб там набратися досвіду в тренерстві. Попередньо домовився на кожен день по два тренування: вранці та ввечері з різними тренерами. Я з усіма потренувався і зрозумів, що я — не просто хлопець з маленького міста Ковеля на Західній Україні. Я зрозумів, що можу робити все, що хочу.

Мета нашої команди звучить наступним чином: знизити статистику смертності в нашій країні шляхом збільшення тривалості життя за рахунок активного способу життя. Як людина, яка не вірить у рамки, я розумію, що потрібно ставити максимальну мету.

Коли був перший локдаун, я запропонував всім нашим тренерам проводити онлайнтренування, поки не закінчиться локдаун. Ми не знали, скільки він триватиме, але ми кожен день проводили в прямому ефірі тренування. У нас по 2,5 тис. людей в прямому ефірі тренувалося.

— Це було безкоштовно?

— Абсолютно безкоштовно. І після закінчення локдауну люди, які з нами тренувалися, захотіли продовжити такі тренування. Відтак ми створили перший в світі фітнесклуб у форматі онлайн, де люди тренуються в прямому ефірі.

Є люди, які перехворіли на коронавірус і хочуть відновитися. Ми створили програму, яка називається "Антивірус від Хомицький-PRO". Це дихальні, дуже м’які вправи, які не піднімають частоту серцевих скорочень, і абсолютно безкоштовно будь-який бажаючий може підключитися до тренування в прямому ефірі.

— Ми також знаємо, що ви тренуєте і Влада Яму.

— Так, він дуже любить спорт. Я щонеділі треную своїх дітей — двох доньок і сина. І Влад почав приводити на ці тренування свого сина Леона. Тепер у них є така недільна тусовка, де вони усі тренуються.

Медіа-партнери
Прямий ефір