Як позначився вихід Резнікова зі складу української делегації у ТКГ, повідомив Костін

Андрей Костин. Фото: sluga-narodu.com

Після виходу зі складу української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ) Олексія Резнікова делегація продовжує працювати у злагодженому режимі. Про це у програмі "Взгляд с Банковой" телеканалу "Дом" повідомив народний депутат України (фракція "Слуга народу"), представник України у політичній підгрупі ТКГ Андрій Костін.

Він нагадав, що колишній міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вийшов зі складу ТКГ у зв'язку із переходом на посаду міністра оборони.

"Нам, звичайно, шкода, що Олексій Юрійович не зможе далі працювати в Тристоронній контактній групі. Але це складно поєднати з його новою роллю [міністра оборони]. Але делегація працює у злагодженому режимі, тому все у нас нормально у цьому сенсі", — сказав Костін.

Резніков був першим заступником голови української делегації у ТКГ. Тепер ці обов'язки виконує Костін.

"Зараз указом президента тимчасово ці обов'язки покладено на мене. Тому я, свого роду, продовжую роботу, яку проводив Олексій Юрійович Резніков... Делегація наша працює досить злагоджено, вся інформація, яка необхідна для роботи, у нас є. І це заміщення відбулося у достатньо спокійному режимі", — повідомив нардеп.

Делегація у нормальному режимі взаємодіє з новою очільницею Мінреінтеграції Іриною Верещук.

"Вона постійно відстежує те, що відбувається в роботі ТКГ, ми у постійному діалозі. Зараз у неї триває організаційний період, дуже важливий для того, щоб повною мірою вже розпочати свою нову роль. І я впевнений, що у нас буде абсолютна взаємодія у роботі ТКГ із профільним міністром та з боку міністерства", — резюмував Костін.

Повна версія інтерв'ю: Закон про "особливий статус" Донбасу та ситуація у ТКГ: "Взгляд с Банковой" з Андрієм Костіним

Прямий ефір