Як кримчанам отримати юридичну допомогу на материковій Україні, повідомив Кориневич

Окупований Крим. Фото: ukrinform.ru

Україна допомагає кримчанам вирішувати юридичні проблеми. Жителі окупованого півострова можуть отримати юридичну допомогу на підконтрольній Україні території. Про це повідомив постійний представник президента в АР Крим Антон Кориневич у програмі "Официальный разговор" телеканалу "Дом".

"Існують механізми особистих скарг. Зокрема, до Європейського суду з прав людини. Кримчани можуть звертатися до українських адвокатів, які можуть вести їх справи, зокрема в Європейському суді з прав людини", — розповів він.

Також жителі окупованого півострова можуть звернутися до правоохоронних органів, якщо були здійснені військові злочини, злочини проти людяності або були порушені права людини.

"У цьому напрямку активно працює прокуратура АР Крим та міста Севастополь, департамент з військових злочинів у структурі Офісу генерального прокурора. Це все документується, фіксується, складається в портфоліо і застосовується як в рамках українських національних процесів, так і в роботі з Офісом прокурора Міжнародного кримінального суду в Гаазі", — пояснив представник президента.

Повна версія інтерв'ю: Захист кримчан: "Официальный разговор" з Антоном Кориневичем про допомогу жителям окупованого півострова

Медіа-партнери
Прямий ефір