Як використовується штучний інтелект в українських містах, розповіли розробники (ВІДЕО)

Международный инвестиционный форум "Южная стратегия развития". Фото: kanaldom.tv

Для ідентифікації людей і об'єктів в деяких українських містах уже використовують штучний інтелект. Про те, як він працює, розповів на Міжнародному інвестиційному форумі "Південна стратегія розвитку" в Херсонській області директор компанії "AxxonSoft" Олександр Курінний, повідомляє кореспондент телеканалу "Дом".

"Інтелект, як і людський мозок, навчений через нейронну мережу. Тому він так само, як і програмне забезпечення, розуміє за допомогою звичайних оглядових відеокамер — це автомобіль, це травинка, це людина і так далі. Крім ідентифікації також аналізуються тип і характеристики. Наприклад, швидкість руху того або іншого об'єкта, колір тощо", — зазначив Курінний.

Читайте такожРозвиток туризму і будівництво доріг на Херсонщині: "Официальный разговор" із Сергієм Козирем

Нагадаємо, сьогодні, 10 червня, стартував перший Міжнародний інвестиційний форум "Південна стратегія розвитку", який відбувається на Арабатській Стрілці в Херсонській області. На ньому презентують інвестиційні проєкти, які стануть основою для розвитку південних регіонів України. Телеканал "Дом" — інформаційний партнер заходу.


Всі новини форуму "Південна стратегія розвитку" — у спецрозділі "Форум на Арабатській Стрілці

Прямий ефір