Через польоти над Кримом 13 авіакомпаній РФ потрапили під санкції України

Иллюстративное фото: delo.ua

Кабінет міністрів сьогодні, 27 січня, затвердив санкції щодо 13 російських авіакомпаній з повною забороною польотів над Україною на три роки за здійснення авіаперевезень в окупований Крим.

Про це заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, передає "Дом" з посиланням на пресслужбу Міністерства інфраструктури.

"Сьогоднішнім рішенням ми пропонуємо прийняти і внести на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування нових санкцій з повною забороною польотів над Україною до 13 авіаперевізникыів Російської Федерації, які порушують порядок використання повітряного простору України, здійснюючи польоти в межах забороненої зони над тимчасово окупованою територією Криму і Севастополя" , — прокоментував Криклій.

Раді безпеки і національної оборони України пропонують повністю припинити транзит ресурсів, польоти і перевезення по території країни щодо авіакомпаній-порушників. Розглянути розпорядження про санкції повинні протягом місяця.

Крім російських авіаперевізників повністю заборонити польоти над Україною також пропонують сирійської авіакомпанії "Cham Wings Airlines".

Як повідомляв "Дом", арешт на 190 російських літаків наклала прокуратура України через польоти над окупованим Кримом.

Читайте також: Деокупацію Криму та реінтеграцію ОРДЛО потрібно розглядати окремо, — Кулеба (ВІДЕО)

Прямий ефір