Через поїздку до Криму солісту гурту "Песняры" заборонили в’їзд в Україну (ВІДЕО)

Прикордонний контроль. Фото: dpsu.gov.ua

Білоруському музиканту, солісту гурту "Песняры" на три роки заборонили в’їзд в Україну через незаконне відвідування тимчасово окупованої території АР Крим. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України, інформує "Дом".

В. о. начальника пресслужби окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" Світлана Бурда розповіла, що соліста гурту "Песняры" затримали прикордонники в аеропорту "Бориспіль" у неділю, 31 січня.

"Громадянин Білорусі влітку 2020 року здійснив незаконний в’їзд на тимчасово окуповану територію України АР Крим. Під час спілкування з прикордонниками громадянин підтвердив дану інформацію. Також розповів, що в'їзд здійснив через закритий пункт пропуску "Сімферополь". За порушення українського законодавства охоронці кордону заборонили йому в’їзд на територію України терміном на три роки", — прокоментувала Бурда.

Вона додала, що музикант покинув територію України та вилетів до Мінська.

Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив санкції щодо 13 російських авіакомпаній з повною забороною польотів над Україною на три роки за здійснення авіаперевезень в окупований Крим.

Як повідомляв "Дом", арешт на 190 російських літаків наклала прокуратура України через польоти над окупованим Кримом.

Медіа-партнери
Прямий ефір