З усіх південних областей пальма першості — за Херсонщиною, — міністр Ткаченко про розвиток туризму

На форуме "Южная стратегия развития". Фото: kanaldom.tv

З усіх південних регіонів України в плані розвитку туризму найбільш перспективним є Херсонська область. Про це сьогодні, 10 червня, під час інвестиційного форуму "Південна стратегія розвитку" заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, інформує кореспондент телеканалу "Дом".

Він повідомив, що є "великим фанатом Херсонщини, і відпочивав там торік".

"Тому вважаю, що сфера туризму для регіону може стати найбільш перспективною. У вас для цього є все — природа, пісок, острови, море", — перерахував він.

Міністр доповнив, що в туристичному плані уряд робив акцент на розвиток біосферного заповідника "Асканія-Нова", "з якого роблять "туристичний магніт". Однак дійшли висновку, що не варто обмежуватися лише одним заповідником.

"Ми залучили іноземних фахівців. І дійшли висновку, що розвивати потрібно не тільки"Асканію-Нову", а весь південь Херсонської області, як туристичний магніт. Думаю, що будемо обговорювати створення спеціальних зон, де могли б почати будівництво інфраструктурних об'єктів. Не тільки для екотуризму, яким і без того славиться Херсонщина, а й постійного туризму, коли можна залучати іноземців і вони протягом тижня могли б відвідати весь південь регіону. У цьому я бачу велику перспективу", — заявив Ткаченко.

"З усіх південних областей пальма першості — за Херсонщиною", — резюмував він.

Читайте також: Міжнародний форум "Південна стратегія розвитку" стартує на Арабатській Стрілці (ФОТО, ВІДЕО)

Нагадаємо, сьогодні, 10 червня, стартував перший Міжнародний інвестиційний форум "Південна стратегія розвитку", який відбувається на Арабатській Стрілці в Херсонській області. На ньому презентують інвестиційні проєкти, які стануть основою для розвитку південних регіонів України. У форумі беруть участь близько 600 осіб: 168 голів територіальних громад, понад 400 гостей і волонтерів, 30 професійних спікерів. До роботи з організації були залучені п'ять профільних міністерств. Завершиться форум 11 червня.


Всі новини форуму "Південна стратегія розвитку" — у спецрозділі "Форум на Арабатській Стрілці"

Медіа-партнери
Прямий ефір