Із Лисичанська — до Одеси: "Укрзалізниця" запустила новий рейс (ВІДЕО)

Поезд УЗ. Фото: cip.gov.ua

Новий маршрут із Лисичанська до Одеси запустила "Укрзалізниця". Поїзд курсуватиме через день. Час у дорозі — 19 годин, інформує "Дом".

У потяга зручний вечірній розклад:

  • відправлення із Лисичанська о 17:04, прибуття до Одеси — наступного дня о 12:10;
  • відправлення з Одеси о 19:24, прибуття до Лисичанська — наступного дня о 15:34.

На перший рейс викупили 60% місць. Серед пасажирів — житель Лисичанська Микола. Він ліквідатор аварії на Чорнобильській атомній електростанції, отримав путівку до Одеси та їде на оздоровлення. Каже, що раніше доводилося добиратися з пересадками.

"Ми купували квиток заздалегідь. Подзвонили на залізничний вокзал. У березні опублікували в нашій місцевій газеті "Новий шлях", що відкриється маршрут. І люди в нашому районі дуже підбадьорилися, всі задоволені. Оскільки до Одеси потрапити, це — ти шо!", — поділився Микола.

Склад поїзда — 16 вагонів. Тут є купе, плацкарт і вагони СВ. Всі вагони напередодні пройшли санобробку.

Поїзд курсуватиме до Одеси через день — непарними числам. У зворотному напрямку прямуватимуть парними числами — теж через день.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" з 10 червня відновлює курсування ще двох поїздів до моря: із Дніпра до Бердянська та з Кривого Рогу до Бердянська. 

Раніше повідомлялося, що до літнього сезону "Укрзалізниця" запустить нові поїзди до Азовського моря — з Кривого Рогу, Дніпра та Івано-Франківська.

Медіа-партнери
Прямий ефір