Підсумки 25 квітня: загроза з боку Росії, ціна на газ і нові карантинні зони (ВІДЕО)

Росія відводить війська від українських кордонів під тиском Заходу, але розслаблятися не можна. В Україні відновили карантинні зони. Прем'єрміністр Вірменії Нікол Пашинян пішов у відставку. США і НАТО почали відведення військ з Афганістану. Українські постачальники газу почали оголошувати річні ціни на газ для населення. І тріумф українців на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики. Про ці та інші події сьогоднішнього дня, 25 квітня, — в підсумковому випуску новин телеканалу "Дом".

Відведення російських військ від кордонів з Україною — лише димова завіса. Під тиском Заходу Кремль демонстративно відводить війська від України, але в будь-який момент може передумати. США і країни Європи не радять розслаблятися, а розвідка НАТО уважно стежить за діями Росії. Яка ситуація на українсько-російському кордоні і на Донбасі зараз — в сюжеті випуску.

"Ворота для російської дезінформації". У Чехії опозиція обурилася виступом президента країни Мілоша Земана, відомого своєю проросійською позицією. Подробиці — розповідають кореспонденти телеканалу "Дом".

Мінус одна "червона" область, 9 "помаранчевих" і шість — "жовтих". Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила карантинне зонування в Україні. Цій темі присвячений черговий сюжет випуску.

Пішов у відставку. Прем'єрміністр Вірменії Нікол Пашинян продовжить виконувати обов'язки глави уряду до позачергових парламентських виборів. Слідом за Пашіняном у відставку пішов і уряд Вірменії. Про це — в черговому матеріалі випуску.

Ціни на газ для українців. Від 7 грн 99 коп. і до 13,5 грн за кубометр. Українські постачальники газу почали оголошувати річні ціни на газ для населення. Так ринок надає українцям можливість отримувати блакитне паливо за фіксованою ціною протягом року. У скільки обійдеться газ — відповідь в матеріалі телеканалу "Дом".

У здоровому тілі здоровий дух. У Києві відбувся п'ятий міжнародний євромарафон. Сотні спортсменів з України та Європи пробігли центральними вулицями столиці. Це перша масштабна офлайн подія, що проводиться в Києві в умовах "червоної" карантинної зони. Як бігли спортсмени — дізнайтеся в черговому сюжеті.

Кубок українського бездоріжжя. Баггі, квадроцикли і кілька видів джипів змагалися за першість третього етапу. Випробувати екстремальну трасу в командній естафеті гонщики приїхали до Луганської області. Змагання тривали два дні. Як долали трасу по воді і піску — розкажуть кореспонденти телеканалу "Дом".

Тріумф українських спортсменів на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики. Українці завоювали "золото" і "бронзу в швейцарському Базелі. Про це — в заключному сюжеті випуску.

Ці та інші події 25 квітня — в підсумковому випуску новин:

Сьогодні у випуску:

 • 00:29​ Відведення російських військ від кордонів з Україною — лише димова завіса. Про це заявив міністр оборони Швеції Петер Хультквіст.
 • 04:24​ Районний суд Праги взяв під варту трьох громадян Чехії, яких підозрюють в участі в бойових діях на Донбасі на стороні НЗФ.
 • 04:58 У Чехії опозиція обурилася виступом президента країни Мілоша Земана, відомого своєю проросійською позицією.
 • 08:51​ Прем'єрміністр Вірменії Нікол Пашинян пішов у відставку.
 • 09:50​ США і НАТО почали виведення військ з Афганістану.
 • 10:24​ Українські постачальники газу почали оголошувати річні ціни на газ для населення.
 • 13:05 Мінус одна "червона" область: в Україні оновили карантинне зонування.
 • 13:42​ Християни східного обряду відзначають свято Входу Господнього до Єрусалиму.
 • 14:34 П'ятий Міжнародний євромарафон відбувся в Києві.
 • 17:08​ Командна естафета по бездоріжжю відбулася в піщаному кар'єрі Сєвєродонецька.
 • 20:02 Українці завоювали "золото" і "бронзу" на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики.
Прямий ефір