Підсумки 17 жовтня: блокування роботи СММ ОБСЄ, посилення карантину та діджитал-бієнале (ВІДЕО)

ОБСЄ призупиняє роботу Місії через блокування штабу в окупованому Донецьку. В Україні понад 11 тис. нових хворих на COVID-19. У Росії четвертий день поспіль фіксують максимальне число інфікованих COVID-19 від початку пандемії. А в Києві відбувся фестиваль спортивних танців "Парад надій". Про ці та інші події сьогоднішнього дня, 17 жовтня, — у підсумковому випуску новин телеканалу "Дом".

ОБСЄ припинила роботу СММ в окупованому Донецьку. Біля штабу Місії в тимчасово непідконтрольному Україні Донецьку відбуваються так звані "акції протесту" прихильників "ДНР". Вони вимагають видати їм затриманого українськими військовими члена незаконних збройних формувань. Детальніше — в матеріалі.

Посилення карантинних заходів в Україні. У країні серед хворих на COVID-19 майже кожен десятий — дитина. У лідерах поширення коронавірусу — Одеська та Харківська області. Від завтра регіонів, які перейшли до "червоної" карантинної зони, буде вже п'ять. Чи готові українці до посилення карантинних заходів та хто контролюватиме їхнє дотримання — дізнавалися кореспонденти телеканалу "Дом".

Опалювальний сезон в Україні. Проблем з опалювальним сезоном в Україні не буде. Про це в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "Дом" заявив прессекретар президента України Сергій Никифоров. Він уточнив, що енергетична безпека країни — один з головних пріоритетів президента Володимира Зеленського. Подробиці — у коментарі.

Ситуація з поширенням COVID-19 у Маріуполі. У місті на стаціонарному та амбулаторному лікуванні перебуває майже 3,5 тис. осіб. За останній місяць від коронавірусу там померло понад 80 пацієнтів. Ділянка кладовища під поховання померлих від COVID-19 майже заповнена, заявляють в міській адміністрації. Маріуполь, як і вся Донецька область, завтра переходить до "червоної" зони карантину. Про ситуацію в місті — дізнайтеся в сюжеті.

Трансплантація в Україні. Щорічно нових органів потребують близько 5 тис. українців. Близько 3,5 тис. з них помирають, так і не дочекавшись операції. Однак, нещодавно такі пацієнти отримали надію — в Україні дозволили проводити трансплантацію від посмертного донора. Цій темі присвячено черговий сюжет.

Безпечні гнізда для лелек. Нові гнізда для лелек силами місцевої територіальної громади облаштовують в Дніпропетровській області. Встановлюють їх на спеціальні платформи, які закріплюють на електроопорах. Які саме гнізда змінюють і навіщо — бачили кореспонденти телеканалу "Дом".

Українська бієнале цифрового та медіамистецтва. Перша українська бієнале цифрового та медіамистецтва відкрилася в центрі Києва. Там представлені віртуальні роботи, відеоарт та діджитал інсталяції. Як вітчизняних, так і закордонних художників. Про ті, що запам'ятовуються найбільше, — в сюжеті.

Ці та інші події 17 жовтня — в підсумковому випуску новин:

Сьогодні у випуску:

 • 00:27 Організація з безпеки та співробітництва в Європі призупиняє свою місію на Донбасі.
 • 01:15 Міністр оборони США Ллойд Остін вилетів з робочим візитом до Європи.
 • 01:54 Візит президента Франції Еммануеля Макрона до Києва може відбутися в кінці листопада.
 • 02:53 Проблем з опалювальним сезоном в Україні не буде, — Сергій Никифоров.
 • 03:53 Відеозвернення на підтримку затриманого в Грузії Міхеіла Саакашвілі записав голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.
 • 05:05 В Україні понад 11 тисяч нових хворих на COVID-19.
 • 08:40 Маріуполь Донецької області від понеділка — в "червоній" карантинній зоні.
 • 10:37 У Росії четвертий день поспіль фіксують максимальне число інфікованих СOVID-19 від початку пандемії.
 • 11:08 Всесвітній день донорства та трансплантації відзначають сьогодні.
 • 14:18 Нові гнізда для лелек облаштовують у Дніпропетровській області.
 • 16:21 Перша українська бієнале цифрового та медіамистецтва відкрилася в центрі Києва.
 • 18:45 Фестиваль спортивних танців "Парад надій" відбувся у Києві.
Прямий ефір