Історичне "золото" та 4-те місце в медальному заліку — здобутки збірної України на Євро-2024 зі стрибків у воду

Ксенія Байло та Софія Лискун. Фото: gettyimages.com

23 червня у Белграді (Сербія) завершився чемпіонат Європи з водних видів спорту. Єдине "золото" у стрибках у воду Україні приніс жіночий тандем Ксенії Байло та Софії Лискун. Про це йдеться у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

У синхронних стрибках з 10-метрової вишки Ксенія Байло та Софія Лискун  посіли перше місце з перевагою над найближчими переслідувачками з Іспанії у понад 28 балів.

Загалом українська команда виборола чотири нагороди чемпіонату: "золото", два "срібла" та "бронзу". У підсумковому медальному заліку Україна розділила четверте місце зі Швецією, а топзбірною чемпіонату стала Велика Британія.

Нагороди українських стрибунів на Євро-2024:

• "золото": Ксенія Байло та Софія Лискун (10-метрова вишка, синхронні стрибки);
  • "срібло": Софія Лискун (10-метрова вишка, одиночний турнір), Данило Аванесов, Станіслав Оліферчик, Каріна Глижіна та Анна Письменська (змішаний командний турнір);
  • "бронза": Марко Барсуков та Ксенія Байло (10-метрова вишка, синхронні стрибки, мікст).