"Ігри Героїв" їдуть на змагання до НАТО

6-9 листопада 2023 року 11 українських адаптивних атлетів-ветеранів ЗСУ, які увійшли до збірної команди "Ігор Героїв", разом з військовими з різних країн НАТО візьмуть участь  у міжнародних змагання з багатофункціонального єдиноборства в Брюсселі. Також, на запрошення Управління громадської дипломатії штаб-квартири НАТО, наші спортсмени відвідають штаб-квартиру НАТО та Офіс Верховного головнокомандувача Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі (SHAPE). Телеканал "Дім" виступить інформаційним партнером заходу. 

Унікальність цьогорічних змагань у тому, що на спортивному майданчику зустрінуться ветерани із важкими пораненнями та діючі військові з різних країн НАТО. Вони будуть демонструвати свою вправність у трьох категоріях функціонального фітнесу: на силу, витривалість та швидкість.

Збірна команда адаптивних атлетів "Ігор Героїв" змагатиметься в індивідуальному та командному заліках з багатофункціонального багатоборства. Атлети, що увійшли до збірної — учасники безкоштовної платформи тренувань для ветеранів, що втратили кінцівки. Вони всі тренуються з сертифікованими тренерами з адаптивних тренувань, які мають великий практичний досвід в роботі з військовими після тяжких поранень з 2014 року.

Один з учасників майбутніх змагань Олександр Півнєв (Курсант) — учасник програми "Реабілітація Кіборгів". 7 років тому 19-річний зенітник отримав важке поранення в зоні проведення АТО. Втратив праву нижню кінцівку. На щастя, ліву ногу та праву руку лікарі врятували. Незважаючи на важке поранення, Олександр не тільки став на ноги, але й почав тренуватися та брати участь у змаганнях для адаптивних спортсменів.

Участь у змаганнях в Брюсселі допоможе привернути увагу більшої кількості людей до необхідності розвитку програм підтримки ветеранського руху в Україні. Також цей приклад мотивуватиме ветеранів з важкими пораненнями тренуватися і брати участь у змаганнях,  і покаже Європі, що попри повномасштабну війну наші воїни продовжують займатися спортом та роблять все можливе для відновлення нормального життя в Україні.

Головні змагання "Ігри Героїв" / "Games of Heroes Brussel" відбудуться 9 листопада  2023 року о 17:30 за адресою: Rue Reimond Stijns 99, 1080 Bruxelles, Belgium.

Прямий ефір