Світлана Леонтьєва

Ведуча телеканалу "Дім"

Світлана Леонтьєва народилася в м. Борисполі Київської області. Закінчила факультет фізики Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка. Працювала інженером-технологом на заводі "Квазар". Співпрацювала з заводським радіо — вела програму новин. Так почався її шлях у журналістиці. Світлана також має другу вищу освіту — закінчила Національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого (Інститут екранних мистецтв).

У 1993 році Світлана Леонтьєва стала ведучою програми "Новини УНІАР" на каналі ЮТАР. Протягом 10 років (з 1997 року) вела програму новин телеканалу "Інтер" — "Подробности". Потім — "Новини", "Іспит для влади", "Як ваше здоров'я?" і "Театральні сезони" на Першому національному телеканалі України. А на радіо "Ера FM" — спільний з ВВС проєкт Woman's hour.

З 2020 року стала ведучою новин на телеканалі "Дім". Переконана, що у новинних програм є важлива місія — вони формують світогляд.

На каналі "Дім" виходять авторські проєкти Світлани Леонтьєвої "Точка опори" та "Код ідентичності"

Світлана Леонтьєва — лауреат премії "Людина року-2011", журналіст року в галузі електронних ЗМІ. Вона удостоєна державного ордена "За заслуги" III ступеню і почесного звання "Заслужений журналіст України".

За майже три десятки років на ТБ тільки півтора року не працювала "в кадрі". Як зізнається телеведуча, вона "радісно відпочивала — писала картини". Захоплення живописом до Світлани прийшло несподівано — їй запропонували написати картину для благодійного проєкту. Робота з фарбами та мастихіном так захопила журналістку, що вона почала брати приватні уроки.

"Це моє друге я, мій спосіб спілкування зі світом", — зізнається Світлана. 

Зараз у неї в здобутку — 21 виставка. З 2019 року Світлана Леонтьєва — членкиня Національної спілки художників України.

Прямий ефір