Ірина Хоменко

Ведуча телеканалу "Дом"

Зіркова мама, актриса, співачка, дитячі мрії якої збіглись з реальністю. 

Ірина Хоменко народилась у Боярці біля Києва. З дитинства мала дуже сміливі мрії. У 5 років заявила мамі: "Хочу стати народною артисткою". 

Вперше на сцену Ірина вийшла ще у школі, у складі команди Клубу веселих та кмітливих. Кроки до визнання виявилися дуже вдалими, та й дівчині сподобалося веселити публіку. Навіть навчаючись в Київському політехнічному інституті на медико-інженерному факультеті, майбутня зірка не залишала своєї мрії і брала участь в університетському КВК. Згодом захоплення переросло в справжню зіркову роботу — Ірина стала була акторкою і золотим голосом гумористичної студії "Мамахохотала".

На телебачення Ірину Хоменко привела сама доля. Спочатку її запросили стати учасницею шоу "Зірки під гіпнозом". Ірина так сподобалася продюсерам, що їй запропонували пройти кастинг на ведучу проєкта "Таємний агент. Пост-шоу". Пропозиція шокувала Ірину, але дівчина сміливо прийняла запрошення і кілька сезонів була незмінною ведучою проєкту.

Багато років Ірина Хоменко мріяла стати ведучою ранкового шоу. Але всі її спроби були марними або ж просто не на часі. З вересня 2022 року Ірина приєдналась до команди проєкту "Ранок Вдома" на телеканалі "Дім".

"Я давно мріяла про ранкове шоу не просто так. Дуже хочу, щоб кожен українець, прокидаючись, мав сили боротися і не зациклюватися на тих проблемах, на тих страшних речах, які нас оточують і які з нами зараз відбуваються. Щоб зустрічав день з вірою в ЗСУ та нашу перемогу, знаходив приводи для радості й гордості. І, звичайно ж, хочу, щоб усі ми почувалися єдиною згуртованою родиною, для якої Україна — це рідний дім, де б хто не був", — розповідає Ірина Хоменко.

У березні 2023 року на каналі "Дім" стартувало соціальне ток-шоу власного виробництва "Я не забуду", ведучою якого стала Ірина Хоменко. Проєкт розповідає про людей, які своїми діями, рішучістю долати випробування, незламністю і вірою в добро допомагають, рятують та  змінюють життя інших на краще. У студію до Ірини Хоменко приходять звичайні українці, чиї дії в тилу, під ракетними обстрілами, в окупації, на фронті чи в евакуації вражають стійкістю, почуттям обов’язку і відповідальністю.

"За рік великої війни стало зрозуміло всім, наскільки українці величні та сильні! До 24 лютого ми й самі це до кінця не усвідомлювали. Всі, хто залишився на рідній землі, незважаючи на небезпеку, всі, хто вирішив боронити нашу землю, збирати гроші на армію тут і за кордоном, — це все герої. І хотілося б, щоб якомога більше таких моментів люди запам’ятали. Адже герої не тільки захищають нас на передовій, а й оберігають цей тил. І особисто мені хочеться сказати кожному з них: "Я не забуду ваші вчинки, ваш героїчний незламний дух, все те, що ви зробили для того, аби Україна продовжувала бути незалежною, вільною, демократичною країною і нарешті ми всі пам’ятали, хто ми і чого гідні", — коментує ведуча.

Прямий ефір