Ірина Хоменко

Ведуча телеканалу "Дом"

Зіркова мама, актриса, співачка, дитячі мрії якої збіглись з реальністю. 

Ірина Хоменко народилась у Боярці біля Києва. З дитинства мала дуже сміливі мрії. У 5 років заявила мамі: "Хочу стати народною артисткою". 

Вперше на сцену Ірина вийшла ще у школі, у складі команди Клубу веселих та кмітливих. Кроки до визнання виявилися дуже вдалими, та й дівчині сподобалося веселити публіку. Навіть навчаючись в Київському політехнічному інституті на медико-інженерному факультеті, майбутня зірка не залишала своєї мрії і брала участь в університетському КВК. Згодом захоплення переросло в справжню зіркову роботу — Ірина стала була акторкою і золотим голосом гумористичної студії "Мамахохотала".

На телебачення Ірину Хоменко привела сама доля. Спочатку її запросили стати учасницею шоу "Зірки під гіпнозом". Ірина так сподобалася продюсерам, що їй запропонували пройти кастинг на ведучу проєкта "Таємний агент. Пост-шоу". Пропозиція шокувала Ірину, але дівчина сміливо прийняла запрошення і кілька сезонів була незмінною ведучою проєкту.

Багато років Ірина Хоменко мріяла стати ведучою ранкового шоу. Але всі її спроби були марними або ж просто не на часі. З вересня 2022 року Ірина приєдналась до команди проєкту "Ранок Вдома" на телеканалі "Дім".

"Я давно мріяла про ранкове шоу не просто так. Дуже хочу, щоб кожен українець, прокидаючись, мав сили боротися і не зациклюватися на тих проблемах, на тих страшних речах, які нас оточують і які з нами зараз відбуваються. Щоб зустрічав день з вірою в ЗСУ та нашу перемогу, знаходив приводи для радості й гордості. І, звичайно ж, хочу, щоб усі ми почувалися єдиною згуртованою родиною, для якої Україна — це рідний дім, де б хто не був", — розповідає Ірина Хоменко.

Прямий ефір