Чи готова українська армія до повномасшатбної агресії, розповів головнокомандувач ЗСУ

Валерий Залужный. Фото: ukraine30.com

Україна має бути готова до повномасштабного вторгнення країни-агресора. На сьогоднішній день у Збройних силах відпрацьовують відповідні плани та завдання. Про це сказав головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в програмі "Официальный разговор" телеканалу "Дом".

"Дійсним складом Збройних сил сьогодні відпрацьовуються плани та завдання. Плюс, у нас є плани та програми, які дозволяють у найкоротший термін наростити боєздатність армії, я маю на увазі й у чисельному, і в якісному співвідношенні, які забезпечать виконання завдань відбиття широкомасштабної агресії", — наголосив Залужний.

При цьому він зауважив, що широкомасштабна агресія — це не тільки завдання армії, а всієї країни. Зокрема, економіки, суспільства тощо.

"Збройні сили будуть готові. Вони до цього готуються постійно, щодня. Цьому присвячена вся наша діяльність — підготовці до відбиття широкомасштабного наступу", — зазначив головнокомандувач.

Він також нагадав, що Росія не зупиняє проведення інформаційно-психологічної операції на території України.

"Збройні сили виконують свої завдання в умовах безперервної інформаційно-психологічної операції, мета якої — розвалити їх зсередини", — наголосив Залужний.

На його думку, суспільство має також протистояти пропаганді РФ,  відрізняти фейки від правди й передовсім вірити своїй армії.

"Суспільство має вірити своїм Збройним силам. Має вірити в свою перемогу. Суспільство має саме, ось в цій кампанії, у боротьбі проти брехні та дезінформації, стати бійцем. Це справа кожного. Не тільки Збройних сил. І наскільки ми чинитимемо опір усі разом, настільки будемо міцнішими", — акцентував головнокомандувач ЗСУ.

Повна версія інтерв'ю: Збройні сили України — реалії та пріоритети розвитку: "Официальный разговор" із головнокомандувачем Валерієм Залужним

Раніше про агресію РФ в Чорному та Азовському морях нагадав Блінкен в ООН.

Прямий ефір