Форум "Південна стратегія розвитку" — що збираються будувати на Херсонщині, розповіла Джапарова (ВІДЕО)

Эмине Джапарова. Фото: kanaldom.tv

Перший інвестиційний форум "Південна стратегія розвитку" стартував на Арабатській Стрілці в Херсонській області. На ньому презентують інвестиційні проєкти, які стануть основою для розвитку південних регіонів України, повідомляє кореспондент телеканалу "Дом".

Серед них — проєкт будівництва Південноукраїнського центру трансплантології в Херсоні, реконструкція аеропорту "Херсон", проєкти розвитку зрошення сільгоспугідь.

"Президент Зеленський говорив, що цей регіон є стратегічним. Що в цей регіон повинні йти інвестиції, повинна вибудовуватися відповідна логістика. І не тільки для туризму. Якщо ми говоримо про великі інфраструктурні проєкти, то насамперед, це могла б бути багатофункціональна клініка. Ще краще — щоб це було паралельно з коледжем та університетом, щоб освітні послуги могли отримувати люди з Криму", — зазначила перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова.

Телеканал "Дом" — інформаційний партнер заходу. Форум стартував о 14:00. Трансляція доступна на нашій сторінці у Facebook.

Читайте також: Ельдорадо по-українськи: про інвестиційний форум у Херсонській області говоримо з Павлом Ярмієм

Як повідомлялося, у форумі візьмуть участь близько 600 осіб: 168 глав територіальних громад, понад 400 гостей і волонтерів, 30 професійних спікерів. До роботи з організації були залучені п'ять профільних міністерств.


Всі новини форуму "Південна стратегія розвитку" — у спецрозділі "Форум на Арабатській Стрілці"

Медіа-партнери
Прямий ефір