Дивиться проєкт "Коло спорту" з Євгеном Зінченком та Діаною Кондратюк на телеканалі "Дом"

На телеканалі "Дом" стартував спортивний тижневик "Коло спорту", авторами та ведучими якого є відомі журналісти Євген Зінченко і Діана Кондратюк. Новий проєкт каналу "Дом" виходить в ефір щоп’ятниці о 21:00.

"Коло спорту" — це огляд актуальних спортивних подій, авторський погляд на тенденції сучасного спорту, а також ексклюзивні коментарі та інтерв’ю зі знаковими особистостями — спортсменами, чемпіонами, тренерами, менеджерами, посадовцями, на яких сьогодні лежить велика відповідальність за спортивне життя України в умовах війни.

"Спорт — це дуже велика й важлива частина життя. Це позитивні емоції, здобутки, енергія, які сьогодні так потрібні нашій країні. До України і наших спортсменів зараз особливе ставлення в усьому світі. Та й самі вони зараз по-іншому відчувають, що таке наш прапор, наш гімн. Коли дивишся на них на змаганнях, бачиш таку щиру гордість. Дуже хочеться поділитись цими моментами з українцями. Тож, "Коло спорту" дає всім шанувальникам можливість бути ближчими до наших спортсменів, їхніх стартів, успіхів і перемог", — говорить автор і ведучий "Кола спорту" Євген Зінченко.

Також "Коло спорту" знайомитиме українців з новими іменами у різних видах спорту (серед них будуть навіть чемпіони), розповідатиме про те, як змінились наші спортсмени за час війни, що втратили і що здобули, як адаптуються до нових реалій. Адже сьогодні вони змушені тренуватися за кордоном, але подумки постійно бути з Україною.

"Ось, Олександр Усик нещодавно казав: "Так, ти готуєшся, але всі твої думки в Україні, і ти думаєш, що там твої рідні, що там відбувається у твоєму рідному місті". Тому нашим спортсменам зараз дуже непросто, але, мені здається, вони ще більше стали любити Україну», — ділиться своїми спостереженнями авторка і ведуча "Кола спорту" Діана Кондратюк.

Ведуча нового проєкту каналу "Дом" зауважує, що українські спортсмени сьогодні дуже багато розповідають про величезну підтримку, яку вони відчувають від колег про всьому світові. І про цю підтримку, і про протидію російським агресорам на рівні спортивного світу, спортивних організацій, окремих особистостей також йтиметься в "Колі спорту".

"Наші спортсмени зараз завжди на першому місці у світі. Наприклад, розповідали дівчата з синхронного плавання, що от вони приїжджають на змагання, де є інші чемпіони, інші спортсмени, а вся увага прикута до них. Всі запитують, як там у вас, пропонують допомогу… Це дуже підтримує", — розповідає Діана Кондратюк.

Одна з фішок проєкту — ексклюзиви від українських спортсменів. Так, у новому випуску "Кола спорту», який вийде сьогодні, 11 листопада, о 21:00, на глядачів чекає ексклюзивний коментар української тенісистки Людмили Кіченок, яка разом з латвійкою Оленою Остапенко пробилась у півфінал парного Підсумкового турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Форт-Уорті (США). До Олени учасницею Підсумкового турніру від України була лише Еліна Світоліна, яка в 2018 році перемогла в одиночному турнірі. 

Перший випуск "Кола спорту":

Дивіться проєкт «Коло спорту» з Євгеном Зінченко і Діаною Кондратюк на каналі "Дом" щоп’ятниці о 21:00 , а також на сайті та на YouTube-майданчику каналу "Дом".

Прямий ефір