Директора Державного бюро розслідувань затвердив президент — що відомо про очільника відомства

Олексій Сухачов. Фото: kanaldom.tv

Директором Державного бюро розслідувань призначено Олексія Сухачова, який до цього виконував обов'язки директора бюро, інформує "Дом".

Відповідний указ №691/2021 підписав президент України Володимир Зеленський 31 грудня 2021 року.

"Призначити Сухачова Олексія Олександровича директором Державного бюро розслідувань строком на п'ять років", — йдеться в тексті документа.

Відзначимо, що Сухачов у серпні 2020 року був призначений на посаду заступника директора ДБР за результатами відкритого конкурсу. У вересні він став виконувачем обов'язків директора ДБР.

Сухачову 43 роки, він уродженець Харкова. У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України ім.і Ярослава Мудрого за спеціальністю "Правознавство". Доктор юридичних наук, захистив дисертацію за спеціальністю "Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність". Заслужений юрист України.

З 2000 року розпочав військову службу в органах державної безпеки, пройшов шлях від слідчого, оперуповноваженого до заступника начальника Головного управління Центрального управління СБУ. Протягом 2017-2019 років працював заступником начальника департаменту Генеральної прокуратури України. Протягом 2019-2020 років проходив військову службу в Службі зовнішньої розвідки України.

Читайте також: 25 кримінальних справ веде ДБР із розкрадання при будівництві казарм для військових

Прямий ефір