Дружба в шоубізнесі та творчі плани: "Утро Дома" з JERRY HEIL

JERRY HEIL. Фото: kanaldom.tv

Сьогодні, 9 червня, відзначається Міжнародний день друзів. Про дружбу в шоубізнесі, новий альбом і переїзд в США розповіла українська співачка JERRY HEIL (Яна Шемаєва) в ефірі програми "Утро Дома".

Ведучі — Юлія Крапівіна і Костянтин Войтенко.

— Як твій успіх в шоубізнесі вплинув на дружбу? Чи з’явилися нові друзі або, може, нагадали про себе старі?

— Мені нещодавно дзвонив однокласник, з яким ми і в школі не сильно спілкувалися. Я тоді брала участь в шоу "Маска", і він подзвонив запитати, чи циклоп я.

— Але ж, напевно, багато зірок, на яких ти раніше дивилася знизу вгору, стали твоїми друзями.

— Одного разу в моє рідне місто Васильків приїхали виступати Дантес і Олійник. Я стояла перед сценою і розуміла, що це найкраще, що я чула в своєму житті. У мене потім були їхні диски, я слухала їхню музику. Шукала, що там не так, що б я допрацювала і змінила в аранжуванні. І в результаті ми з Дантесом зараз працюємо над треками.

— У тебе вийшов новий мініальбом "Особисте". Він досить відвертий. Це твої особисті історії?

— Є чужі, є мої. Це не було так, що: о, все, я дозріла, дівчинка виросла, час тепер таку музику писати. Такого не було. Ці пісні написані в різний період мого життя. Просто я зрозуміла, що "Охрана" вистрілила, і потрібно робити такий контент.

Я собі дозволяю робити все. Я така, я сяка. Випустила веселий альбом, випустила сумний. Далі у мене будуть пісні для весіль, для днів народження.

— Коли ти писала ці пісні?

— "Дівчинка-любов" написана до першого спалаху карантину. "Овердружба", "Недосекс" — це дійсно особисті історії, які нещодавно відбулися зі мною і це вилилося в пісню.

— Розкажи про переїзд в США.

— По-перше, я не переїжджаю туди, просто щоб переїхати. Я їду вчитися. Крім того, я зараз тільки на етапі збору документів і вибору вишу. Топовий виш, в який я хочу потрапити, — це Берклі (Каліфорнійський університет, — ред.), але є ще кілька вузів, в які я хочу спробувати вступити. Мені хочеться писати музику для кінофільмів, для цього мені треба побути ближче до Голлівуду, завести нові знайомства.

Потрібно послухати, подивитися, як там викладають, тому що я вчилася в консерваторії та зрозуміла, що мої цілі в іншому векторі перебувають. І пішла з консерваторії після 1,5 років навчання.

— Ти написала пісню для фільму Apple-Man. Це вже певний зв’язок з Голлівудом. Будеш користуватися цим зв’язком?

— Я завжди намагаюся використовувати можливості, які даються, тому що це не просто так. Я думаю, якщо бог тобі дає можливості, а ти їх ігноруєш, він в якийсь момент розчарується.

Наразі мене влаштовує те, що є. Чи знадобиться мені користуватися цим зв’язком? Подивимося.

— Ти казала, що хочеш писати музику і робити щось глобальне. Що ти мала на увазі?

— Я хочу писати не просто саундтреки. Ось, наприклад, для Apple-Man я написала маленький саундтрек, але це головна пісня фільму. Але мені також хочеться писати великі форми — це коли ти виступаєш в ролі музичного дизайнера.

Прямий ефір