ДП "МПІУ" подало до YouTube скарги щодо незаконного використання контенту каналів українського іномовлення проросійськими пропагандистськими ресурсами

Аналітики державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" та народний депутат України Ярослав Юрчишин виявили факти неправомірного використання контенту каналів FREEДОМ та "Дім" на YouTube-каналі проросійської пропагандистки Діани Панченко. ДП "МПІУ" подало скарги до офісу YouTube щодо порушення авторських прав та неправомірного використання контенту.

Прокремлівська пропагандистка Діана Панченко, якій СБУ оголосила підозру за виготовлення та поширення матеріалів, у яких містяться виправдання збройної агресії РФ проти України,  відома своєю відвертою антиукраїнською позицією, запереченням фактів геноциду українців з боку росіян та розпалюванням ненависті до українців. У програмах Діани Панченко, зокрема, були використані перемонтовані фрагменти відео матеріалів ДП "МПІУ" з виступами президента України Володимира Зеленського, міністра оборони України Олексія Рєзнікова, заступниці міністра оборони України Ганни Маляр, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка, кадри репортажів із заходів до Дня народження Степана Бандери в Києві та інші.

Відео каналів ДП "МПІУ"  було використане з монтажним втручанням, що ускладнює його відстеження автоматичною системою YouTube Content ID. Про частину такого відео ДП "МПІУ" повідомив народний депутат України Ярослав Юрчишин у своєму депутатському запиті.

ДП "МПІУ" розраховує  на оперативну реакцію відеохостингу YouTube на наші страйки щодо YouTube-каналу "Панченко". У разі, якщо Діана Панченко оскаржуватиме наше подання, ДП "МПІУ" готове до захисту своїх прав у суді.

ПРО FREEДОМ

FREEДОМ — канал українського державного іномовлення, орієнтований на російськомовних глядачів за межами України.

FREEДОМ — ефективний інструмент руйнації російської пропаганди та джерело правдивої інформації про Україну для російськомовних глядачів за кордоном. За межами України FREEДОМ доступний через супутник, у кабельних, DTH, IPTV мережах та на отт-платформах. Також FREEДОМ можна дивитись по всьому світу на діджитал майданчиках ДП "МПІУ" та українських медіагруп-партнерів каналу — 1+1 media, Starlight Media, Inter Media Group.

Діджитал-майданчики, що транслюють FREEДОМ:

YouTube FREEДОМ Сайт FREEДОМ Агрегатор FREEДОМ Facebook TikTok Telegram

YouTube УНІАН  YouTube Гроші YouTube ТСН YouTube 1+1

YouTube ICTV YouTube ІНТЕР

Медіа-партнери
Прямий ефір