До проєкту "Українська книжкова поличка" долучилася п'ятдесята країна, — Зеленська

"Українська книжкова поличка" у Коста-Риці. Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine

Ювілейною країною проєкту "Українська книжкова поличка" стала Коста-Рика. Відтепер з творами української літератури можна ознайомитися в Національній бібліотеці столиці Коста-Рики Сан-Хосе, повідомляє "Дім" з посиланням на першу леді України Олену Зеленську.

"Відтепер українську літературу українською, іспанською та англійською мовами можна сміливо запитувати в Національній бібліотеці столиці Коста-Рики Сан-Хосе. Це також перша книжкова поличка в Центральній Америці. Дякую українському посольству, бібліотеці й українській громаді країни, зокрема Асоціації сприяння культурі України та Коста-Рики та Асоціації українців у Коста-Риці, які долучилися до ініціативи", — повідомила Олена Зеленська.

За словами першої леді, за чотири роки існування ініціативи "Українська книжкова поличка" українські книжки об'єднали земну кулю, з'явившись у бібліотеках Європи, Азії, Африки й обох Америк.

"Понад 50 тисяч книжок на 200 поличках дають знання про нас нашим друзям і спілкування з батьківщиною — українцям, які опинилися далеко від рідної домівки. А ще вони ведуть власну (і нашу спільну) визвольну боротьбу з російськими загарбниками та їхніми фейками, несучи правду про Україну, нашу культуру, історію", — відзначила Олена Зеленська.

Читайте також: Українську книжкову поличку відкрито в бібліотеці Белграда — який вигляд має

Прямий ефір