Дмитро Шуров зізнався, що відкрив у собі дещо нове за 2022 рік

Юрій Карагодін, Дмитро Шуров та Олена Кравець. Фото: kanaldom.tv

Український музикант Дмитро Шуров у гостях новорічного випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" розповів про те, що відкрив у собі за 2022 рік та побажав українцям у 2023 році бути щасливими.

Співак зізнався, що лише у 2022 році він зрозумів, наскільки сильно любить життя.

"Один момент, ранкова кава, кохані очі… Це був надважкий рік, мабуть, в цьому сторіччі для всіх нас. Але ж ми, нарешті, зрозуміли, згадали, хто ми. Ми зрозуміли наші сили, які в нас люди, які воїни, які медики, й які неймовірні музиканти, які прекрасні актори, які волонтери феноменальні, діти, жінки… Ми заслуговуємо бути щасливими. І нехай це буде якомога швидше, з нашою перемогою. Нехай кожне наше місто буде містом щасливих людей", — сказав Дмитро Шуров.

Окрім того, музикант прагне, щоб у 2023 році українці лишилися людяними, не забули, як радіти, як зустрічатися, як відчувати. Щоб не боялись бути собою, щоб співчували і завжди пам'ятали, за що борються — за те, щоб бути людьми і жити так, як ми хочемо на своїй землі.

Повна версія інтерв'ю: Ми заслуговуємо бути щасливими: Дмитро Шуров — гість "Тихого вечора з Оленою Кравець"

У новорічному випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" — теплі побажання від наших воїнів, волонтерів, зірок, зворушливі музичні номери і знакові гості. До Олени Кравець завітали військовий скрипаль Мойсей Бондаренко, гурт KAZKAДмитро ШуровMONATIK, театр-студія "Ґердан", боєць Олександр "Alex" Ляшук та його "котячий КПП", ZLATAOGNEVICH і OTOYВасиль Байдак, гурт TvorchiWellboy і дивовижний хлопчина Леон, чиє виконання "Ой, у лузі червона калина" у квітні вразило всіх українців, а також спеціальний гість — Святий Миколай.

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Медіа-партнери
Прямий ефір