"Дівчатам теж треба вміти тримати рушницю": співачка Поліна Дашкова про висновки, які зробила за час війни

Поліна Дашкова. Фото: kanaldom.tv

У неділю, 13 листопада, до студії програми  #Муз_Оборона на телеканалі "Дом" завітає молода співачка Поліна Дашкова. Вона розповість, про виступи перед пораненими бійцями і дітьми-переселенцями, чому вирішила пройти військову підготовку та як готова допомагати співвітчизникам.

 24 лютого 18-річна співачка зустріла з батьками вдома в Києві. Для неї, як і для більшості українців, цей день став шоком. Вона не могла повірити, що весь цей жах відбувається насправді. Тож, коли родина дівчини тимчасово виїхала на Західну Україну, Поліна вирішила діяти, щоб вміти захистити себе і щоб бути корисною країні.

"Я чула свист ракет і вибухи. Це було так страшно, я просто сиділа в коридорі та не могла заспокоїтись. Проте я зрозуміла, що слід себе опанувати. Тому я пішла на військові тренування. Співи-співами, але вважаю, що дівчатам треба теж вміти тримати рушницю", — говорить Поліна Дашкова.

В ефірі каналу "Дом" молода співачка також розповість, що було найважчим у перші місяці війни і як вона повернулась до творчості та виконає пісню "Плакала калина".

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі "Дом" щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі "Дом".

Прямий ефір