Дистанція — 1388 км: відбудеться надмарафонський пробіг Львів — Сєвєродонецьк

Иллюстративное фото: v-variant.com.ua

Зі Львова до Сєвєродонецька відбудеться надмарафонський пробіг у межах проєкту "Схід і Захід разом". Його присвячено до 30-ї річниці Незалежності України. Про це сьогодні, 26 липня, повідомляє пресслужба Луганської обласної державної адміністрації, інформує "Дом".

Так, дистанція пробігу — 1388 км.

Учасниками акції будуть 2-3 бігуни (один із яких буде з Луганської області), котрі по черзі змінюватимуть одне одного на дистанції, передаючи державний прапор України. Вони бігтимуть дорогами 9 областей: Львівської, Тернопільської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської. В містах і містечках можлива участь місцевих любителів бігу.

Пробіг триватиме у період 30 липня – 24 серпня (26 днів).

Стартує він 30 липня о 09:00 зі Львова.

Завершиться марафон у Луганській області 24 серпня: Лисичанськ — 15:40, Сєвєродонецьк — 17:00.

Як зазначається, для пробігу будуть надруковані інформаційні матеріали: програма, плакат для інформування про час і місце фінішу та старту в кожному місті. Також будуть виготовлені пам’ятні футболки з символікою пробігу, сувеніри, медалі.

Організатором акції є Львівська обласна рада.

Читайте також: 1200 км на велосипеді за 90 годин: "Утро Дома" з очільником Kyiv Bicycle Club Денисом Сімковським

Нагадаємо, що 24 серпня Україна відзначатиме 30-ту річницю своєї Незалежності. Президент України Володимир Зеленський розповів деталі святкування.

Прямий ефір