Денісова досі не отримала відповіді від омбудсмена РФ щодо поїздки в Крим

Фото: Facebook Людмила Денисова

Український омбудсмен Людмила Денісова сьогодні, 15 січня, поспілкувалася із головою Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матільдою Богнер. Сторони обговорили питання доступу до громадян України, яких незаконно утримують на території тимчасово окупованого Криму.

Про це Людмила Денісова написала у Facebook, інформує телеканал "Дом".

"Окремо обговорили ситуацію щодо мого доступу до громадян України, які незаконно утримуються на території тимчасово окупованого Криму, а саме у Сімферопольському СІЗО та виправній колонії, — зазначила омбудсмен. — Поінформувала, що досі не отримала жодної відповіді з цього питання від Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової".

Також під час перемовин сторони актуалізували інформацію щодо кількості громадян, які перебувають у незаконному ув’язненні, та тих, хто вважається безвісти зниклими на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Читайте також: НЗФ досі утримують на Донбасі 251 українця, — Денісова

Мова йшла і про переведення людей, які були засуджені до початку конфлікту на Донбасі, та, зокрема, передачу кримінальних справ з тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, ЄСПЛ частково визнав скаргу України проти РФ щодо Криму.

Медіа-партнери
Прямий ефір