"Далі — тільки більше": Ігор Потєря про першу в кар'єрі перемогу в UFC

Ігор Потєря. Фото: instagram.com/ihor_duelist__potieria

Ігор Потєря — український боєць найпопулярнішого у світі супертурніру змішаних єдиноборств Ultimate Fighting Championship, відомого як UFC. Він один із дуже небагатьох українців, які виступають у цій найпрестижнішій лізі сильних та відчайдушних. У складний, жорстокий і дуже важливий час для країни та для спортсмена Ігор Потєря здобув свою першу перемогу в UFC, розповідається у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дом".

26-річний українець не зволікав із нищівним атаками. Вже у першому раунді він настільки перевершив суперника, що здобув більш ніж переконливу перемогу над ексчемпіоном світу бразильцем Маурісіу Руа. 

"Я дуже вдячний, що в мене був такий суперник. Після нього є дуже великий для мене трамплін, стрибок, бо далі — тільки більше. Треба просто продовжувати розвиватися, не стояти на місці", — каже Ігор Потєря.

Українець завжди робив для глядачів видовища, але цього разу він вчинив більш ніж принципово. Попри заборону на використання національної символіки, Ігор вийшов на зважування з розфарбованим обличчям у блакитно-жовті кольори. 

"Я за це боровся дуже довго. Один американець, який один із керівників, сказав, що треба дозволити. Він сам поїхав і купив фарбу", — розповідає боєць.

Потєря також вшанував пам'ять друга, відомого вболівальника київського "Динамо" Макса Яловця на прізвисько Регбіст. Він загинув у бою під Херсоном. Свою перемогу український боєць присвятив йому. 

Після 24 лютого Потєря навіть думав про закінчення спортивної кар'єри та військову службу. Проте зрозумів, що зараз його місія — говорити про війну, опір, захист та боротьбу України на весь світ. 

Спортсмен обіцяє провести ще кілька поєдинків у 2023 році та з кожним боєм наближатися до головного протистояння свого життя — поєдинку за титул чемпіона світу.

Читайте також: Золоті перегони: історія становлення української чемпіонки світу із санного спорту серед юніорів Юліанни Туницької

Прямий ефір