Чому в Антарктиді не можна чіпати пінгвінів — відповідь журналіста іномовлення зі станції "Академік Вернадський" (ВІДЕО)

Геннадій Куркін в Антарктиді. Фото: kanaldim.tv

Близько 5 тисяч пінгвінів живуть на острові Галіндез в Антарктиді, де розташована українська станція "Академік Вернадський". Про це розповів журналіст українського іномовлення Геннадій Куркін, який знімає в Антарктиді документальний фільм про роботу українських полярників.

"5 тисяч пінгвінів, може, трохи більше зараз живуть поблизу станції "Академік Вернадський". Мене глядачі запитували: наскільки вони пухнасті? Я не знаю, мені не можна їх чіпати. Бо перше правило Антарктиди — ви жодним чином не втручаєтеся в дику природу. Життя пінгвінів на станції "Академік Вернадський" може здатися безтурботним, але насправді це не так. Море таїть у собі багато небезпек", — розповів Куркін.

Нагадаємо, журналіст українського іномовлення Геннадій Куркін вирушив до Антарктиди на українську антарктичну станцію "Академік Вернадський" для зйомок для UATV English документального фільму Science Warriors ("Воїни науки"). Проєкт реалізується спільно з Національним антарктичним науковим центром (НАНЦ).

Читайте також:

Медіа-партнери
Прямий ефір