Через біг киянин привертає увагу до української мови та збирає гроші на ЗСУ

Всеволод Севастьянов. Фото: kanaldom.tv

Киянин Всеволод Севастьянов перетворює біг на вуличне мистецтво. Він буквально створює малюнки на мапі своїми переміщеннями. А до Дня української мови та писемності бігун вирішив писати українську абетку та збирати кошти на теплий одяг для військових. Цій темі присвячений сюжет програми "Ранку Вдома".

Киянин Всеволод Севастьянов, з допомогою GPS трекера, малює на карті букви українського алфавіту.  Він вже створив понад півсотні малюнків. А цього разу пробіжку присвятив Дню української писемності та мови. Всеволод планує набігати всі літери української абетки — у форматі GPS-малюнків. Таким чином аматор намагається привернути увагу до мови.

"Я вирішив пробігти 33 літери української абетки. Дистанція однієї літери невелика: від кілометра до двох, а враховуючи загальну кількість виходить значний кілометраж. За один раз впоратися не дуже просто", — розповідає Всеволод.

До створення таких малюнків Всеволода надихнув приклад спортсмена Ленні Могана із Сан-Франциско. Одного разу Моган пробіг портрет Фріди Кало завдовжки 43 кілометри. Киянин натомість пробіг понад 450 кілометрів. А малюнки бігає вже 2,5 роки. Коли поділився своєю творчістю у соціальних мережах, то, з реакцією людей, зрозумів, що треба продовжувати. Там де всі бачать перетини вулиць, бігун бачить картини. Цьогоріч він їх присвячує військовим, які на фронті воюють за нашу незалежність.

"Цією активністю я хочу ще зібрати гроші на потреби брата, його підрозділу. Він пішов добровольцем. Хочу їм допомогти, бо їм, зі зміною погоди, треба додатковий теплий одяг. Їхнє здоров'я — дуже важливо для нас", — резюмував Всеволод.

Читайте також:

Медіа-партнери
Прямий ефір