Через антену, супутник і онлайн — телеканал "Дом" значно розширив своє мовлення (КАРТА)

Державний телеканал "Дом" відсьогодні, 1 березня, значно розширив своє мовлення як в Криму, так і на Донбасі. Про це розповіла генеральна директорка державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" Юлія Островська.

Наразі телеканал має два види покриття: ефірне та супутникове. Юлія Островська зазначила, що раніше у телеканала "Дом" був тільки один передавач, який працював на Луганську область. Зараз на Луганську область працюють п'ять таких передавачів, на Донецьку — сім, а на Крим — шість. Загалом їх 18.

"Також із 1 березня ми вийшли на супутник Astra. Тому що іншим способом до Криму сигнал, на жаль, доставити дуже складно. До того ж 30% населення споживає контент саме через супутник. Також ми присутні й активно розвиваємося на діджиталплатформах. Таким чином число наших потенційних глядачів зростає в рази", — зазначила Островська.

Карта наземного ефірного мовлення телеканалу "Дом"
Карта супутникового мовлення телеканалу "Дом"

Також прямий ефір можна дивитися на сайті телеканалу. Всі ці способи мовлення потрібні для того, щоб донести сигнал "Дому" на окуповані території, адже це основне завдання телеканалу.

"Канал "Дом" мовить в основному для жителів тимчасово окупованих територій. Тих, у яких є запит на отримання об'єктивної інформації з України без будь-яких трактувань або певного кута зору. Тому що, на щастя, "Дом" — канал державний, це означає, що у нього немає "господаря" в звичному розумінні цього слова, і ніхто не може нам диктувати якусь позицію. Ми діємо тільки з позиції держави і з дотриманням норм журналістської етики", — додала генеральний директор ДП "МПІУ".

Повна версієя інтерв'ю: Україна претендує на роль лідера у виробництві російськомовного контенту для аудиторій по всьому світу

Читайте також: Телеканал "Дом" відкриє регіональні офіси на Донбасі (ВІДЕО)

Медіа-партнери
Прямий ефір