"Боже, це прекрасно!": гурт TVORCHI переспівав хіт "Цей сон" Степана Гіги і викликав захват у шанувальників

Гурт TVORCHI. Фото: kanaldom.tv

Музичними гостями новорічного випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дом" стали переможці Національного відбору на Євробачення-2023 гурт TVORCHI. Джеффрі Кенні та Андрій Гуцуляк привітали українців оригінальним аранжуванням хіта Степана Гіги "Цей сон".

Олена Кравець зазначила, що ця композиція не могла не прозвучати в новорічну ніч, адже пісня народилася давно, але отримала друге дихання саме в 2022 році. А для TVORCHI цей рік також став проривним.

Шанувальники гурту у захваті від того, як Джеффрі Кенні добре опанував українську мову. Вони засипали артиста підбадьорливими коментарями у соціальних мережах:

  • "Це — фантастика просто!!! Повага солісту за таку гарну українську! Уявляю, як йому було важко вчити!";
  • "Від української мови Джеффрі я в захваті, а ще й дуже гарне аранжування! Пісня у вашому виконанні — це реально хіт. Дуже круті! Молодці";
  • "Як людина із Закарпаття, говорю, що дуже чітко вийшло";
  • "Ці хлопці дуже стильні. На них приємно дивитися. Вразив своїм сценічним іміджем Джеффрі. Він тут зовсім не такий в пісні на Євробачення. Інший, але дуже привабливий, як естрадний виконавець"
  • "Боже, це прекрасно!";
  • "Чудово вийшло, а приспів взагалі чарівний, низький голос зводить з розуму".

У новорічному випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" — теплі побажання від наших воїнів, волонтерів, зірок, зворушливі музичні номери й знакові гості. До Олени Кравець завітали військовий скрипаль Мойсей Бондаренко, гурт KAZKAДмитро ШуровMONATIK, театр-студія "Ґердан", боєць Олександр "Alex" Ляшук та його "котячий КПП", ZLATA OGNEVICH і OTOY, Василь Байдак, гурт TvorchiWellboy і дивовижний хлопчина Леон, чиє виконання "Ой, у лузі червона калина" у квітні вразило всіх українців, а також спеціальний гість — Святий Миколай.

Читайте також:

Медіа-партнери
Прямий ефір