Бій Усика і Ф'юрі поза рингом — чи відбудеться поєдинок за абсолютне чемпіонство

Олександр Усик. Фото: facebook.com/Alexanderusyk

Поєдинок, котрий ще остаточно не запланований, але вже почався і одразу перейшов до етапу активного обміну ударами. За очками, зібраними у соцмережах та від оцінок фахівців, красиво лідирує український боксер Олександр Усик. Про те, чи відбудеться таки поєдинок за абсолютне чемпіонство, йдеться у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дом".

Його омріяний суперник британець Тайсон Ф'юрі, якого Усик тривалий час невтомно закликає битися за звання абсолютного чемпіона світу, обрав тактику що дозволяє йому огризатися. Інколи Тайсон захоплюється і пропонує умови — вкрай невигідні для Усика чи взагалі абсурдні.  

На біду для британця, Олександр вирішив діяти, а не базікати, і погодився на умови Ф'юрі. Від цього моменту розпочався обмін думками, народилися нові ф'юрічні забаганки.

Олександр Усик заявив, що згоден на розподіл гонорарів 70:30 на користь Тайсона Ф'юрі, але за умови, що британець передасть 1 млн фунтів на допомогу України. Тоді Тайсон Ф'юрі запевнив, що розпочав підготовку до бою, а його промоутер Френк Воррен підтвердив, що поєдинок проти відбудеться 29 квітня у Лондоні. 

Пізніше стало відомо, що Тайсон Ф'юрі вимагає, аби в контракті на бій з Олександром Усиком не було пункту про реванш. 

"Жадібне пузо! Згадка щодо пункту про реванш надійшла від тебе, а не від мене. Досить нити і намагатися уникнути бою. Будь чоловіком, підписуй контракт або звільни чемпіонський пояс. Мені потрібен бій за звання абсолютного чемпіона, а не твої тупі ігри, жадібне пузо. Не бійся, я не залишу тебе у спокої", — відповів на це Усик.

Більше спортивних новин:

Медіа-партнери
Прямий ефір