Безплатні операції: благодійна ініціатива пластичних хірургів України

Тетяна Хоменко. Фото: kanaldom.tv

Найкращі вітчизняні пластичні хірурги об'єдналися навколо високої мети — позбавити українців та Україну слідів війни. Що таке благодійна ініціатива NoScar та як отримати допомогу, розповіли у "Ранку Вдома".

У межах проєкту NoScar майже 40 найкращих пластичних хірургів країни об'єдналися аби позбавити українців слідів війни. Беруться навіть за найскладніші випадки.

"Найскладніші випадки — це коли після первинної травми пацієнти мають значні дефекти тканин. Наприклад, коли відірвало частину тканин і під час першої операції це все зшили й залишився грубий рубець з деформацією тканин. У такому випадку доводиться пересаджувати шкіру, аби повернулись усі функції, і щоб виглядало естетично. Тут треба проводити операцію в кілька етапів", — розповідає пластичний хірург Сергій Королюк.

Медики говорять, що пацієнти бояться навіть не самої операції, а того, що вона дорога. Багато хто не вірить, що у межах проєкту NoScar це безплатно. Всі витрати бере на себе або хірург, або клініка, в якій він працює.

Аби отримати допомогу хірургів достатньо заповнити заявку на сайті NoScar. Проєкт діятиме доти, доки є постраждалі українці, які звертатимуться по допомогу.

Читайте також:

Прямий ефір