Батько втілив у життя мрію загиблого сина-льотчика

Ветеринарна клініка "БМВ". Скриншот: kanaldim.tv

Після смерті сина ветеринар Микола Бондаренко знайшов розраду в улюбленій справі та втілив у життя мрію, за котру всім серцем вболівав загиблий воїн, — відкрив власну ветеринарну клініку. Втім, чоловік досі тяжко переживає втрату, коли розповідає про сина-льотчика Сергія Бондаренка. Його історію дізнавайтеся у матеріалі "Ранку Вдома".

На згадку про сина Сергія, який загинув, боронячи Україну, Микола Бондаренко разом із дружиною створив вдома куточок з відзнаками та фотографіями воїна. Сергій Бондаренко народився у місті Липівка, що на Вінниччині. Хлопець з відзнакою закінчив Одеський військовий ліцей, а потім вступив до Харківського університету Повітряних сил і став професійним льотчиком.

"По розподілення потрапив у Полтаву, у 18 авіаційну бригаду. Служив в АТО, нам про це довго не казав. Коли він загинув, нам привезли його льотну книжку, то там ми побачили 30 бойових вильотів в АТО", — розповів власник ветклініки "БМВ" Микола Бондаренко.

Коли Росія розпочала велику війну, капітан Сергій Бондаренко виконував бойові завдання у найгарячіших точках фронту. 6 березня 2022 року в селі Архангельське Миколаївської області вертоліт, штурманом якого був Сергій, потрапив під обстріл.

"Вони сіли, відстрілювалися, але вони впали між двох ворожих колон. Росіяни їх розстріляли", — додав батько льотчика.  

Після загибелі сина Микола Валентинович пережив інсульт і покинув улюблену ветеринарну справу. Врятувала від розпачу та повернула до життя мрія, яку за життя підтримував син. чоловік мріяв відкрити власну ветеринарну аптеку і клініку. Над реалізацією цього задуму почали працювати всією родиною ще 2019 року. Тоді придбали приміщення, що було в аварійному стані та робили ремонт власним коштом.

Після піврічної реабілітації від інсульту, попри біль втрати, Микола Валентинович продовжував працювати над втіленням мрії у життя. Завершив будівництво вже за грантові гроші. 598 000 гривень передбачив Український ветеранський фонд. Ще 100 000 гривень додав Фонд "МХП громаді". Першою свої двері відкрила ветеринарна аптека.

"Тут є весь набір препаратів, кормів для собак, котів. Другий відділ має товари для свійських тварин. Також є насіння, засоби захисту. Ми працюємо для розширення асортименту", — резюмував Микола Бондаренко.

Трохи згодом, придбавши необхідне обладнання, Микола Валентинович облаштував ветеринарний кабінет, де почав приймати пухнастих пацієнтів з найближчих міст та сіл.  Нині Микола Валентинович працює стаціонарно та на виїздах. Та на цьому зупинятися не збирається. У планах — відкриття першого у Липівці притулку та готелю для тварин.

Читайте також: Про підтримку близьких, які переживають втрату, розповів психолог гарячої лінії Українського ветеранського фонду Чаморсов

Прямий ефір