Актор Орландо Блум закликав підтримати українських дітей 

Орландо Блум з Міланою. Фото: instagram.com/orlandobloom

Британський актор Орландо Блум підтримав восьмирічну Мілану з Ірпеня. За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Мілана отримала травму, яка призвела до часткової втрати зору, інформує "Дім".

Посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум вражений стійкістю та незламністю українських дітей. 

"Під час останнього візиту в Україну він зустрівся з 8-річною Міланою, яка через сильні обстріли змушена була тікати з рідного Ірпеня. Дівчинка зазнала травми, яка призвела до часткової втрати зору. Попри всі жахи вона залишається сильною та вірить у краще. Мілана відвідує заняття з арттерапії від ЮНІСЕФ на київському вокзалі, які допомагають пережити травматичні спогади та розкрити творчі здібності", — йдеться у повідомленні Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Дитячий фонд UNICEF Ukraine опублікував у соцмережі відео зі зверненням актора.  

"Наш обовʼязок — забезпечити дітям в Україні таке майбутнє, яке дасть їм надію та можливості, щоб вони могли безпечно навчатися у школах, могли розкривати свій потенціал і зростали в безпеці в турботливих сімʼях, які отримують належну соціальну підтримку. Ми не можемо дозволити цій війні знищити найважливіший ресурс України — її людей. Для відновлення країні необхідно передусім подбати про дітей. Вони є майбутнім України", — наголосив актор.

Нагадаємо, Орландо Блум кілька разів приїжджав до України. У 2016 році артист відвідав міста на Донбасі, а в березні 2023-го приїхав до столиці. Актор відвідав дитячі точки проєкту ЮНІСЕФ "Спільно" у Києві, школу №17 в Ірпені та прийомну сім'ю у Демидові. Торік Блум зустрічався з президентом України Володимиром Зеленським та навчав дітей правилам мінної безпеки разом із чотирилапим сапером Державної служби з надзвичайних ситуацій псом Патроном.

Читайте також: Багатьом українським учням та вчителям не вистачає гаджетів для навчання — Лісовий

Прямий ефір