Аффлек, Броснан та Мартін: світові зірки підтримують Україну

Пірс Броснан. Фото: kanaldom.tv

Світ продовжує підтримувати Україну у боротьбі за незалежність та свободу. Відомі зірки допомагають українцям і фінансово, і інформаційно. Наприклад, актори Бен Аффлек, Пірс Броснан, а також письменник Джон Мартін. Детальніше про допомогу зірок дізнавайтеся в сюжеті "Ранку Вдома".

Американський актор Бен Аффлек протягом усієї широкомасштабної війни не дає суспільству забути про війну в Україні. Для обговорення важелів ще більшої підтримки один з найпопулярніших акторів сучасності поспілкувався онлайн з керівником офісу українського президента. Андрій Єрмак запросив Бена Аффлека до України й гарантував теплий і Аффлеку, і його дружині співачці та акторці Дженіфер Лопес.

Віримо, що колись відвідає Україну і колега Бена — Пірс Броснан. Найвродливішого Джеймса Бонда, за оцінками величезної армії фанатів кіносаги, днями помітили в одязі від українського виробника. Для пам'ятної фотосесії з синами Броснан позував у сорочці від київського бренду LESSLESS. Чому стилістам припала до душі саме жіноча сорочка-сукня — невідомо. Втім, Броснан мав виключно елегантний вигляд.

"У нас було кілька ідей, щодо того як представити наші речі у рекламних кампаніях. Втім найкраще це зробив Джеймс Бонд. Ми навіть не могли про таке мріяти", — так прокоментували фотосесію Пірса Броснан в мережі вітчизняні дизайнери.

Варто зазначити, що кінозірка від початку повномасштабного вторгнення активно підтримує українців. Послухайте, як він засуджує політику Кремля.

"Зупинімо ці божевільні вбивства. Де людяність у цій жахливій брутальності? Наші молитви з вами, благослови Боже українців. Тримайтеся!", — звертався до українців Пірс Броснан.

Автор циклу книг у жанрі фентезі "Пі́сня льоду й полум'я" Джордж Мартін знайшов шлях припинення російської агресії. Батько епічних бестселерів висловився досить радикально, у стилі однієї зі своїх відомих книжкових династій — закликав впустити дракона.

"Що будемо робити, якщо Путін все ж таки застосує ядерну зброю. Якби в мене був дракон, я полетів би на ньому верхи на Кремль", — про це письменник фантаст повідомив в ефірі популярного американського токшоу.

Тоді телеведучий Стівен Кольбер та гості студії підхопили промову Мартіна гучними оплесками, що вкотре підтверджує — весь демократичний світ на боці України.

Читайте також: Мільярдер із Британії допомагає українським біженцям

Медіа-партнери
Прямий ефір