800 тис. жителів ОРДЛО та Криму отримали українські біометричні паспорти, — Мінреінтеграції

КПВВ на Донбассе. Фото: dpsu.gov.ua

Понад 800 тис. мешканців тимчасово окупованих територій України отримали українські біометричні паспорти. Про це розповів заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Снавер Сейтхалілєв у програмі "5 вопросов" телеканалу "Дом".

"Така статистика є, ми регулярно оновлюємо дані з Державної міграційної служби. Ми можемо говорити про понад 800 тис. наших громадян із Криму та зі сходу, які отримали біометричний паспорт та мають місце прописки на тимчасово окупованій території. Це дані за останні п'ять років", — повідомив Сейтхалілєв.

Динаміка постійно зростає. Отримання українських документів — одна з головних причин, чому люди з Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) приїжджають на підконтрольні території.

"Ми регулярно проводимо таку аналітику, за чим їдуть люди. Зазвичай на перших місцях — це отримання та оформлення документів, паспорта, закордонного паспорта, вклеювання фотографії. Далі стосовно Криму йде статистика, переважно щодо отримання медичних послуг, оформлення документів тощо. Щодо сходу також є статистика оформлення транспортних засобів. Тобто дуже широкий спектр питань", — повідомив заступник міністра.

Повна версія інтерв'ю: Інтеграція переселенців — що робить Україна: "5 вопросов" зі Снавером Сейтхалілєвим

Прямий ефір