Понад 367 тис. доз вакцини AstraZeneca доставили в Україну (ФОТО)

Доставка вакцин. Фото: unicef.org

В Україну доставили понад 367,2 тис. доз вакцини AstraZeneca в межах програми COVAX. Про це сказав сьогодні, 23 квітня, під час брифінгу головний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє кореспондент телеканалу "Дом".

"Раді отримати чергову поставку вакцини від глобальної ініціативи COVAX. Важливо, що в умовах жорсткої конкуренції та боротьби за доступ до вакцин у світі COVAX на практиці підтверджує виконання завдань, для яких і створювалось це глобальне партнерство — забезпечити справедливі можливості для всіх", — наголосив Віктор Ляшко.

Доставка вакцин. Фото: unicef.org

Препарат доставлять у регіони. Для використання цих вакцин в областях запустять 1950 пунктів імунізації. Найбільше їх планують відкрити у Дніпропетровській області.

Доставка вакцин. Фото: unicef.org

Щеплюватимуть препаратом переважно людей, яким понад 65 років. Частину вакцин, за словами Ляшка, залишать для громадян, які були вакциновані в лютому і в травні мають отримати другу дозу.

Дана вакцина виготовлена в Південній Кореї та ідентична вакцині CoviShield, про що раніше заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Як повідомляв канал "Дом", вакцину AstraZeneca корейського виробництва зареєстрували в Україні.

Нагадаємо, у травні в Україні очікують значно більшу кількість вакцин, що дозволить прискорити кампанію з вакцинації.

Прямий ефір