2 жінки загинули, як мінімум 10 поранених: Росія бомбить "Азовсталь", де перебувають сотні цивільних

"Азовсталь". Фото: azov.org.ua

Російські війська з корабельної та надважкої артилерії, а також літаків сьогодні, 3 травня, завдають удари по маріупольському комбінату "Азовсталь". Внаслідок масованих обстрілів дві цивільні жінки загинули, щонайменше 10 людей поранені. Про це у відеозверненні повідомив заступник командира полку "Азов" капітан Святослав Паламар, інформує "Дом".

За його словами, росіяни потужно штурмують "Азовсталь".

"За підтримки бронетехніки, танків, зі спробами висадки десанту за допомогою катерів та великої кількості піхоти. Ми зробимо все можливе, аби відбити цей штурм. Але закликаємо вжити негайних заходів щодо евакуації цивільних, які перебувають на території заводу", — звертається Святослав Паламар.

Читайте також: Благонадійні та неблагонадійні: що відбувається з жителями Маріуполя у фільтраційних таборах "ДНР", розповів депутат

Нагадаємо, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила, що штурм заводу "Азовсталь" у Маріуполі триває, але перший етап безпрецедентної гуманітарної операції з евакуації завершився успіхом. Десятки тисяч жінок та дітей, людей похилого віку залишаються в місті, де немає медикаментів, їжі, води та зв'язку, і вони хочуть врятуватися.

Прямий ефір