Журналіст Олексій Мацука став шефредактором державного телеканалу "Дом"

Фото: телеканал "Дом"

23.02.2021 колектив державного телеканалу "Дом" ухвалив рішення призначити на посаду шефредактора громадсько-політичного мовлення Олексія Мацуку — в минулому старшого журналіста і за сумісництвом старшого редактора, про що повідомляє пресслужба каналу.

Генеральний директор ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України" Юлія Островська розповіла, чому саме Олексія обрано на посаду шефредактора:

"Канали "Дом" і UATV дістали відомого й авторитетного журналіста в ролі шефредактора. Я як генеральний директор ДП "МПІУ" вважаю, що наша команда отримала суттєве підкріплення. Олексій працював з нами як редактор програм про Донбас і міжнародні теми, а зараз його зона відповідальності значно розширюється. Олексій має колосальний досвід, який для нас дуже важливий".

Своїми враженнями від призначення поділився і сам Олексій Мацука, який розуміє всю покладену на нього відповідальність і водночас вірить у команду телеканалу, яка допоможе йому спільно досягати поставлених цілей:

"Я дуже радий приєднатися до каналу, який є держпідприємством, у новій ролі шефредактора громадсько-політичного мовлення. Державне мовлення — це справжній виклик для професійного журналіста. Але Україна давно стала на шлях демократичного розвитку, який дає можливість розвиватися журналістам у держкомпаніях. Основна мета каналу "Дом" — повернення Донбасу і Криму додому. Це моя персональна мета з 2014 року. Тому для мене це повна синхронізація моїх життєвих цілей і цілей держави".

Читайте також: "Имею право". Телеканал "Дом" запустив проєкт, націлений на безоплатну правову допомогу глядачам

Прямий ефір