Євро-2024: Україна перемогла збірну Словаччини та зберегла шанси на плей-офф

Україна перемогла збірну Словаччини. Фото: uaf.ua

У п'ятницю, 21 червня, у Дюссельдорфі відбувся другий матч збірної України у груповому турнірі Євро-2024. "Синьо-жовті" зіграли проти команди Словаччини та здобули перемогу, повідомляє "Дім" з посиланням на пресслужбу УАФ.

Після розгромної поразки від Румунії в першому турі головний тренер Сергій Ребров змінив стартовий склад. На воротах замість Андрія Луніна, який припустився кількох суттєвих помилок в попередньому матчі, з'явився Анатолій Трубін — голкіпер португальської "Бенфіки". Замість гравця іспанської "Жирони" Віктора Циганкова місце на правому фланзі атаки зайняв досвідчений гравець "Динамо" Андрій Ярмоленко. Ще один "динамівець" Володимир Бражко замінив в опорній зоні Тараса Степаненка, а в захисті Юхима Коноплю замінив Олександр Тимчик.

Поєдинок на "Дюссельдорф Арені" завершився перемогою України з рахунком 2:1. На 80-й хвилині матчу Роман Яремчук, який у другому таймі вийшов на заміну замість Артема Довбика, забив м'яч у ворота Мартіна Дубравки.

Наступний поєдинок українська збірна зіграє 26 червня проти Бельгії. Це буде вирішальна зустріч, яка визначить, хто пройде далі на Євро-2024.