Ярослава Магучіх вдруге поспіль перемогла на чемпіонаті Європи зі стрибків у висоту

Ярослава Магучіх. Фото: gettyimages.com

Українські легкоатлетки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко посіли відповідно перше та третє місце на чемпіонаті Європи зі стрибків у висоту. Ярослава підкорила висоту 2,01 метри, йдеться у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

У фіналі Магучіх випередила спортсменку із Сербії Ангеліну Топич, яка стрибнула на 1,97 м й здобула "срібло". Ярослава вже вдруге стала чемпіонкою Європи — минулого разу здобула цей титул у 2022 році.

"Захищати завжди складніше, ніж перемагати в перший раз. Але попри все, я змогла це зробити. В принципі, я стрибала чисто, все зробила з першої спроби. Тільки 2,01 м — з другої. Але однаково це принесло мені перемогу. Звісно, я дуже щаслива і рада, що все склалося так, як хотілося. Було дуже незвично, тому що зазвичай чемпіонати Європи влітку, як і Олімпійські ігри. Або після них. А тут початок сезону. Але я рада, що початок сезону в мене — другий старт і ще й два метри. Ми змінили розбіг і додали два кроки. Є ще над чим працювати — напрацьовувати цей розбіг. Але це дуже мотивує показувати далі гарні результати. Зараз найголовніше — відновитися повністю, щоб вийти на змагання з новими силами", — прокоментувала чемпіонка Європи зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх.

Ще одна українка, Ірина Геращенко, посіла третє місце у фіналі чемпіонату з результатом у 1,95 м.