Українські воїни в голівудських фільмах: "Вітер Степовий" зображує військових у стилі піксель-арт

Ілюстрація: instagram.com/viter.stepoviy

Українські захисники — справжні герої, які варті бути відомими на весь світ та зніматися у голівудських фільмах. Харківський художник Богдан "Вітер степовий" Карпов вирішив зробити це можливим просто зараз за допомогою своїх ілюстрацій. Так, на його малюнках поряд із героями культових фільмів з'являються українські воїни. Ілюстрації прикрашають блокноти та плакати, гроші з продажу яких збирають на реабілітацію військових, розповідається у "Ранку Вдома". 

"Ми додали наших бійців у фільми, інтегрували їх із протезами — таким чином хочемо показати, що ці люди, як ніхто, гідні того, щоб бути такими ж культовими, відомими і популярними", — каже представниця патронатної служби "Азову" Наталія Соловйова "Шрі-Ланка".

Тепер Матильда з Леоном зустрічають пораненого українського бійця біля реабілітаційного центру, Рінго на протезі танцює з кураторкою патронатної служби замість Йоланди, а Лебовські шукає гроші на реабілітацію бійців. 

Ілюстрація: instagram.com/viter.stepoviy

"Суспільству важко сприймати бійців з ампутаціями. Ми хочемо ввести їх в нашу культуру, щоб це було як поп-фільм, як звичні речі чи такі, якими ми навіть надихаємося", — каже художник Богдан "Вітер степовий" Карпов.

Саме Богдан Карпов по-новому інтерпретував кадри з культових фільмів "Леон-кілер", "Великий Лебовські" та "Кримінальне чтиво". Він художник із Харкова, який прославився своїми піксельними зображеннями на тему війни ще до повномасштабного вторгнення РФ. 

Ілюстрація: instagram.com/viter.stepoviy

"Один із моїх перших малюнків був про Донецький аеропорт. Моєю метою було вшанувати його захисників", — каже Богдан.

На своїй сторінці в Instagram художник переживає події війни з гумором і натхненням на перемогу, у такий спосіб розповідаючи правду про російську агресію та підтримуючи українців у найважчі часи.

Його ілюстрації з пораненими українськими героями і зірками кіно прикрасили блокноти та плакати. Цей проєкт запустила патронатна служба "Азову". Гроші з продажу мережу збирають на реабілітацію українських військових. 

"Цей проєкт частково зроблено для збору коштів, а частково — для того, щоб популяризувати наших хлопців. Наше суспільство має навчитися їх приймати, коли вони повертаються з ампутаціями", — пояснює представниця патронатної служби "Азову" Наталія Соловйова. 

Підтримати проєкт можна на сторінці патронатної служби "Азову". Там зібрані й інші колаборації з українськими бізнесами та митцями, котрі збирають кошти на медикаменти, медичну техніку, лікування бійців. Можна придбати мерч або просто поповнити донатом актуальну банку за QR-кодом.

Читайте також: Допомагає військовим з реабілітацією: в Україні з'явився "Театр ветеранів"

Прямий ефір