Українка Каміла Конотоп стала "срібною" призеркою чемпіонату світу з важкої атлетики

Каміла Конотоп з командою збірної України. Фото: facebook.com/uwf.net.ua

Перші медалі на чемпіонаті світу-2023 з важкої атлетики принесла збірній України Каміла Конотоп. Про перші здобутки на змаганнях у саудівському Ер-Ріяді розповідається у програмі "Коло спорту" на каналі "Дім".

Конотоп здобула свою першу нагороду чемпіонату світу за підсумком змагань у ривку та поштовху. У категорії до 59 кілограм Каміла є чинною чемпіонкою Європи з важкої атлетики. Підкоривши 106 кг з третьої спроби, вона здобула своє перше мале "срібло". Найкращим результатом Каміли в поштовху стали 130 кг — повторення особистого рекорду, встановленого цьогоріч на молодіжному Євро. За цим показником українка виграла малу "бронзу".