Підсумки восьмого дня Паралімпіади-2024 — в України вже 61 медаль

Павло Баль та Наталія Ніколайчик. Фото: paralympic.org.ua

Сьогодні, 5 вересня, на восьмому дні Паралімпійських ігор у Парижі збірна України виборола дев'ять медалей, повідомляє "Дім".

Легкоатлетка Марія Помазан здобула "золото" у змаганні зі штовхання ядра (клас F35) з результатом 12,75 м. Також у легкій атлетиці Оксана Ботурчук стала срібною призеркою з бігу на 100 м серед жінок (клас T12) — з результатом 12,17 сек. вона фінішувала другою з гайдом Микитою Барабановим.

Марія Помазан. Фото: paralympic.org.ua

Наталія Ніколайчик стала чемпіонкою Паралімпіади-2024 у дзюдо у вазі до 48 кг (клас J1). В України ще дві "бронзи" у дзюдо: Анжела Гаврисюк у вазі 57 кг (клас J1) та Давид Хорава у вазі 60 кг (клас J2).

Наталія Ніколайчик. Фото: paralympic.org.ua

У плаванні Данило Чуфаров став бронзовим призером у запливі на дистанції 100 м брасом (клас SB11). Також українські плавці стали третіми у фіналі мікст естафети 4х50 м комплексним стилем.

Українська команда посіла друге місце у голболі. Це дебютне "срібло" для України на Паралімпійських іграх у цьому виді спорту.

Паравелосипедист Павло Баль виборов бронзову медаль у гендбайку (клас H5). Це перша нагорода України в історії у цьому виді велоспорту.

Павло Баль. Фото: paralympic.org.ua

За вісім днів Паралімпіади у збірної України вже 61 медаль — 15 золотих, 20 срібних, 26 бронзових.

Як повідомлялося раніше, Паралімпійські ігри-2024 відбуваються в Парижі з 28 серпня по 8 вересня. Від України за медалі змагаються 140 спортсменів у 17 видах спорту.