Креативний фронт — представники галузі озвучили свої пропозиції на зустрічі з Єрмаком (ВІДЕО)

Ілюстративне фото: president.gov.ua

Сьогодні, 6 травня, керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів онлайн-зустріч із представниками креативних індустрій України. Її присвятили стану цих галузей під час війни та ініціативам щодо більш ефективної співпраці між креативними індустріями та державою, інформує "Дом" із посиланням на пресслужбу ОПУ.

Єрмак від імені президента Зеленського подякував креативникам за роботу та зазначив, що Україна має бути прикладом для всіх інших. Керівник ОПУ також поцікавився станом справ у креативній галузі та заслухав ідеї її представників.

У заході взяли участь представники сфери реклами та маркетингу, IT-сектору, івент-індустрії, книговидавці, архітектори, представники моди та інших креативних галузей.

"Ми сьогодні — найкрутіша країна світу, без перебільшення. Сьогодні слово "українець" у будь-якій країні викликає величезну повагу й захоплення, тому дуже важливо, щоб цей бренд крутої, героїчної держави ми використали для побудови нашого майбутнього", — заявив Єрмак.

Керівник Офісу президента запропонував присутнім поділитися думками щодо представлення України у світі та використання уваги до неї для просування українських брендів і компаній.

Прозвучало таке:

  • проєкт "Креативна Січ", запущений з метою об'єднання спеціалістів креативної індустрії для боротьби на інформаційному фронті та системного донесення до світу важливих та актуальних меседжів про Україну;
  • центральною ідеєю сьогоднішнього бренду України має стати свобода та боротьба за неї;
  • стратегія, за якої виділяють 10-15 найпотужніших українських діячів культури та мистецтва у різних галузях та розповідають про них світові;
  • потрібно покращувати знання англійської мови, чому могла б посприяти держава, та підвищувати рівень амбіцій вітчизняних компаній;
  • проводити рекламну кампанію для популяризації читання книг українською мовою;
  • модній індустрії потрібна інституційна підтримка, щоб не втратити великих брендів, які створювалися роками і були успішними. Лібералізація торгового простору, яка вже розпочалася. Також важливим є створення інфраструктури для отримання допомоги у вигляді пожертвувань від міжнародних фондів;
  • надіслати сигнал на державному рівні великій кількості охочих долучитися до післявоєнної відбудови України.

Єрмак запропонував одразу взяти до роботи озвучені пропозиції.

"Ми завжди, а особливо зараз прагнемо діяти швидко й ефективно. Тому маємо активно працювати та сприяти в усьому, щоб наближати нашу перемогу", — резюмував керівник ОПУ.

Читайте також: Мистецтво — не поза політикою: якою бачать війну українські художники (ВІДЕО)

Нагадаємо, популярний український вокаліст та продюсер Олег Михайлюта, більше відомий як Фагот із групи ТНМК, із третього дня повномасштабної війни захищає Україну в лавах Збройних сил України. В інтерв'ю в межах телемарафону "FreeДОМ" музикант розповів про війну, значення битви за Донбас, про деморалізацію російської армії та майбутнє української нації після перемоги. Також Фагот пояснив своє ставлення до українців, які намагаються ухилитися від служби, та до українських артистів у РФ, які мовчать про війну.

Прямий ефір