Бренд одягу для людей з інвалідністю WHEELNY — історія модельєрки Анни Павлусь

Анна Павлусь. Скриншот: kanaldim.tv

Жителька Білої Церкви Анна Павлусь отримала державний грант та заснувала власний бренд адаптивного одягу для людей з інвалідністю WHEELNY. З початком повномасштабного вторгнення РФ жінка почала допомагати українським військовим, а потім наважилася на втілення давньої мрії. Історію модельєрки дізнавайтеся у матеріалі "Ранку Вдома".

Анні Павлусь 38 років. Вона модельєр-конструктор. Шити почала з дитинства. До вступу в коледж вже вміла кроїти й шити. Закінчивши навчання, облаштувала маленьку майстерню вдома. Займалася індивідуальним пошиттям одягу. Також працювала на меблевих фабриках і виховувала двох синів.

У 2016 році сталася трагедія, яка повністю змінила життя жінки. Вона впала з висоти й травмувала спинний мозок. Довгі місяці реабілітації не дали бажаних результатів. Жінка опинилася в кріслі-візку.

"Мої клієнти мене питали, чи буду працювати далі, чи шукати нового спеціаліста. Мій егоїзм змусив навчитися працювати в новому стані", — зізнається засновниця бренду адаптивного одягу Анна Павлусь.

Сміливість, характер, сила волі та жага до життя допомогли повернутися до улюбленої справи. Згодом майстриня застосувала свої швейні уміння та навички, аби допомагати воїнам АТО. З початком повномасштабного вторгнення теж долучалася до гарної справи — шила амуніцію для українських захисників.

Під час великої війни Анна Павлусь наважилася втілити давню мрію — створити бренд адаптивного одягу для людей з інвалідністю, які пересуваються на візках. Ця ідея з'явилась у майстрині вже давно. Спершу шила одяг для себе. Потім дізналася про державний грант, та вирішила подати заявку, аби створювати зручні речі іншим. 

Жінка написала бізнес-план і в грудні 2022 року отримала грант у розмірі 250 000 гривень. Підприємниця придбала необхідне обладнання, інструменти, тканину, винайняли приміщення та запросила кількох співробітників. Почала працювати 1 березня 2023 року. 

"Зараз наша команда складається з двох швачок та асистентки — моєї помічниці. Вона також допомагає прописувати економічну частину. Одна дівчинка теж на колясці, вона ВПО", — пояснює підприємиця Анна Павлусь.

За неповний рік команді вдалося створити колекцію верхнього та нижнього одягу. Вбрання шиється з натуральних тканин, легких у догляді: легінси, куртки, піджаки, пончо і навіть сукні.

Ентузіазму Анни Павлусь немає меж. Вона мріє відкрити магазини одягу для людей на візках у багатьох містах України.

Читайте також: Солодка справа: жінка відкрила кондитерську завдяки програмі "єРобота"

Прямий ефір