Баскетбольна Суперліга: "Політехніка-Галичина" здолала "БІПУ"

"Політехніка-Галичина" здолала "БІПУ". Фото: fbu.ua

Львівська "Політехніка-Галичина" перемогла одеську "БІПУ" у матчі домашнього бабла регулярного чемпіонату Суперліги. Про це повідомив Укрінформ, передає "Дім".

Команди пішли на велику перерву за мінімальної переваги одеської команди — 38:37. У наступних чвертях на майданчику також була рівна боротьба, суперники не дозволяли один одному піти у відрив. Триочковий Дмитра Ходова за 14 секунд до кінця перевів гру в овертайм (69:69). Львівська команда другий день поспіль зіграла овертайм. У додатковій 5-хвилинці сильнішою виявилася "Політехніка-Галичина" — 82:78.

"Політехніка-Галичина" завершила домашній бабл перемогою, яка стала першою у 2024 році і восьмою в чемпіонаті, що дозволяє впевнено перебувати у зоні плей-оф. Для одеситів ця поразка стала четвертою поспіль.

Найрезультативнішими в матчі стали Джакор Нельсон з 24 очками, Ходов з 20 очками у львів'ян та Маркус Льюіс з 20 очками та 14 підбираннями (19 очок та 11 підбирань у нього в першій половині). Також дабл-дабл оформив Олександр Рябчук.