У перший день Паралімпійських ігор українці здобули чотири медалі

Анна Гонтар. Фото: facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine

У перший день Паралімпійських ігор в Парижі українські паралімпійці здобули чотири медалі у плаванні: дві срібні та дві бронзові нагороди. Наразі Україна посідає 17 місце в командному заліку, інформує "Дім".

Першу медаль для України виграв 34-річний плавець Антон Коль — він був другим на дистанції 100 метрів на спині у класі S1 (важке порушення рухових функцій). Це п'ята олімпійська медаль в кар'єрі Коля.

20-річна плавчиня Анна Гонтар виграла бронзу на 50-метрівці вільним стилем у класі S6 (порушення або враження опорно-рухового апарату).

Бронзовим призером став 36-річний плавець Олександр Комаров — дистанція 200 м вільним стилем, клас S5 (ураження опорно-рухового апарату).

26-річна плавчиня Ірина Пойда зайняла друге місце на дистанції вільним стилем (клас S5 — ураження опорно-рухового апарату).

Ірина Пойда та Олександр Комаров. Фото: facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine