Україна завершила виступи на Олімпійських іграх із 12 медалями

Олімпійський прапор. Фото: gettyimages.com

Українські спортсмени завершили свої виступи на XXXIII Олімпійських іграх у Парижі. У підсумку "синьо-жовті" здобули 12 нагород (3 "золоті", 5 "срібних", 4 "бронзові") у семи видах спорту. Три золоті нагороди — це найкращий результат України на Іграх за 12 років, інформує "Дім".

Україну на літніх Іграх-2024 представляли 140 атлетів у 23-х видах спорту. Завдяки 12 завойованим медалям українці посіли 22 місце в неофіційному командному рейтингу.

На попередній Олімпіаді в Токіо наші атлети виграли 19 медалей (золото — 1, срібло — 6, бронза — 12) та у підсумку посіли 44 місце.

Нагадаємо, українські спортсмени завоювали кілька нагород на Олімпіаді-2024, яка відбувається в Парижі:

• 29 липня фехтувальниця на шаблях Ольга Харлан виборола "бронзу";
  • 1 серпня Сергій Куліш виграв "срібло" у стрільбі з гвинтівки з трьох положень на 50 м;
  • 3 серпня жіноча збірна України стала першою з фехтування на шаблях;
  • 4 серпня Ярослава Магучіх здобула золоту медаль у стрибках у висоту, а Ірина Геращенко — "бронзу".
  • 4 серпня Михайло Кохан став бронзовим призером у метанні молота;
  • 5 серпня спортивний гімнаст Ілля Ковтун завоював срібну медаль;
  • 7 серпня боксер Олександр Хижняк приніс Україні золоту медаль;
  • 8 серпня у змаганнях із греко-римської боротьби Парвіз Насібов здобув "срібло" у ваговій категорії до 67 кг, а Жан Беленюк завоював бронзову медаль;
  • 9 серпня Людмила Лузан та Анастасія Рибачок вибороли "срібло" у змаганні каное-двійок на дистанції 500 м;
  • 10 серпня Ірина Коляденко виборола срібну медаль з вільної боротьби серед жінок у ваговій категорії до 62 кг.

Наступні Олімпійські ігри пройдуть 14-30 липня 2028 року в Лос-Анджелесі (США).