Її квартиру знищила Росія: українська борчиня Коляденко вийшла у фінал Олімпіади-2024

Ірина Коляденко (ліворуч) та Айсулуу Тинибекова (праворуч). Фото: ap.org

Українка Ірина Коляденко вийшла у фінал Олімпійських ігор-2024 з вільної боротьби серед жінок у ваговій категорії до 62 кг, повідомляє "Дім".

Сьогодні, 9 серпня, у півфіналі Коляденко з рахунком 9:2 перемогла киргизьку спортсменку Айсулуу Тинибекову.

У фіналі, який відбудеться 10 серпня, українка зустрінеться з японкою Сакурою Мотокі, яка посідає друге місце світового рейтингу.

Зазначимо, що російська армія зруйнувала квартиру Коляденка в Ірпені, яку вона отримала за "бронзу" на Олімпіаді в Токіо.

"Ірпінь, ми у фіналі!", — прокричала після сьогоднішньої перемоги Ірина Коляденко.

Нагадаємо, українські спортсмени завоювали вже кілька нагород на Олімпіаді-2024:

• 29 липня фехтувальниця на шаблях Ольга Харлан виборола "бронзу";
  • 1 серпня Сергій Куліш виграв "срібло" у стрільбі з гвинтівки з трьох положень на 50 м;
  • 3 серпня жіноча збірна України стала першою з фехтування на шаблях;
  • 4 серпня Ярослава Магучіх здобула золоту медаль у стрибках у висоту, а Ірина Геращенко — "бронзу".
  • 4 серпня Михайло Кохан став бронзовим призером у метанні молота;
  • 5 серпня спортивний гімнаст Ілля Ковтун завоював срібну медаль;
  • 7 серпня боксер Олександр Хижняк приніс Україні золоту медаль;
  • 8 серпня у змаганнях із греко-римської боротьби Парвіз Насібов здобув "срібло" у ваговій категорії до 67 кг, а Жан Беленюк завоював бронзову медаль;
  • 9 серпня Людмила Лузан та Анастасія Рибачок вибороли "срібло" у змаганні каное-двійок на дистанції 500 м.